Можливість для людей з України

Veterinárny technik/ sestrička/asistent

SmallVet s.r.o.

Miesto práce
Žitná 46, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme empatického človeka s príjemným vystupovaním a individuálnym prístupom ku klientovi. Flexibilita, zodpovednosť, tímová spolupráca, neustále vzdelávanie a napredovanie vo veterinárnej praxi, poskytovanie nočných pohotovostí, schopnosť zvládať stresové situácie sú podmienkou. Mzdové ohodnotenie je od 1000 eur, po skúšobnej dobe zvýšenie platu, možnosť ubytovania v priestoroch nad ambulanciami. Ďalšie informácie sú predmetom osobného pohovoru.

Nástup: Ihneď

Motivačný list a CV posielajte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Veterinárna ambulancia s mladým a flexibilným tímom venujúca sa aktuálnej problematike vo veterinárnej medicíne.
ID: 4303966  Dátum zverejnenia: 14.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac