Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Mäsiar, pracovník v mäsovýrobe

ŠMAK PLUS, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
podľa dohody
Od 1 500 EUR/mesiacPravidelné odmeny, koncoročné odmeny, nákup za výhodné ceny. Čistá mzda vrátane odmien 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka do mäso výroby. Náplňou práce je rozrábanie bravčového a hovädzieho mäsa , výroba mäsových výrobkov. Vyučenie v odbore nie je podmienkou.

Sme malý kolektív s príjemnou pracovnou atmosférou. Prevádzka sa nachádza v centre mesta priamo pri autobusovej a železničnej stanici. Pracuje sa iba na dennej smene od 5.30 do 14.00, ale často končievame aj skôr. Počas víkendov a sviatkov sa nepracuje.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť prevádzkuje menšiu sieť maloobchodných predajní s mäsom, lahôdkami a rýchlym občerstvením.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Boris Halaj
Tel.: +421903546959
E-mail: poslať životopis
ID: 4803500  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac