Reagujte bez životopisu

Predavačka

ŠMAK PLUS, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
725 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

staň sa špecialistkou v špičkovej predajni mäsa
Poď do nášho týmu a staň sa po zaučení skutočnou odborníčkou a špecialistkou na predaj mäsa a mäsových výrobkov.

Ponúkame: práca v centre mesta v úspešnej a neustále sa rozvíjacej firme. Príjemná pracovná atmosféra a množstvo zamestnaneckých výhod.Pracuje sa v rannej a po obednej smene.Otváracie hodiny predajne sú od 7.00 do 17.00 v piatok do 17.30. Otvorené máme aj každú druhú sobotu do 12.00, takže sobotná smena pripadá maximálne 1 krát do mesiaca.

Pravidelné, každomesačné odmeny, preplácanie všetkých nadčasov vrátane príplatkov, príplatky za prácu v sobotu. Koncoročné prémie.Pitný režim. Výrazné zľavy na nákup tovaru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2020 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vyučenie v odbore nie je podmienkou, pracovník prejde zaučením už s plnou mzdou.

Spoločnosť prevádzkuje menšiu sieť maloobchodných predajní s mäsom, lahôdkami a rýchlym občerstvením.

Národná 6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Boris Halaj
Tel.: +421903546959
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3868793  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 725 EUR/mesiac