Vodoinštalatéri/kurenári/montéri priamo na švajčiarskú pracovnú zmluvu

SM Personal Agency s. r. o.

Miesto práce
Brig, Švajčiarsko
Termín nástupu
dohodou
31,2 EUR/hod.Diéty CHF 18/deň + 13 plat + peniaze na dovolenku + možnosť zálohy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných Vodoinštalatérov, Kúrenárov a Montérov pre naších zákznikov vo Švajčiarsku v kantóne Wallis a pre iné kantóny.

Požiadavky na Kandidáta:

- Minimálne 3 roky skúseností v príslušnej oblasti
- Vzdelanie predstavuje výhodu
- Schopnosť komunikovať v nemeckom jazyku na komunikatívnej úrovni (pohovor prebieha v slovenskom a nemeckom jazyku)
- Vlastnenie vodičského preukazu skupiny B + ideálne vlastné auto
- Predloženie životopisu v nemeckom jazyku je nevyhnutnou podmienkou

Náplň práce v skratke:

- Montáž a renovácia vodovodných, plynovodných a kanalizačných potrubí.
- Kontrola a testovanie funkčnosti individuálnych prvkov (batérie, ventily, umývadlá, toalety, potrubia, atď.).
- Inštalácia a montáž štandardných zariadení v domácnosti (radiátory, vodovodné potrubia, bojlery, spojovacie rúry, plynové vedenia, prípojky spotrebičov atď.).

Platové podmienky:

- Denné diéty vo výške CHF18
- Hrubé hodinové ohodnotenie od CHF 30 - samozrejme, v závislosti od skúseností v oblasti - ideálne vieme prehodnotiť aj telefonicky
- 13ty plat vyplácame podľa vášho uváženia (každý mesiac, raz za rok...)
- Feriengeld - finančná podpora na pokrytie nákladov na vašu dovolenku
- Možnosť strhávania nákladov na ubytovanie priamo zo mzdy
- Štandardná výplata každý 8. deň v mesiaci s možnosťou dohodnúť si aj zálohu

- Švajčiarská pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Slovenský personálny manežér, ktorý osobne komunikuje so zákazníkmi na mieste
- Žiadne skryté poplatky - otvorená komunikácia
- Vybavenie povolenia na pobyt - povolenie L
- Ubytovanie a ostatné administrtívne záležitosti vybavíme za vás

Životopis v nemeckom jazyku posielajte priamo na personálneho manažéra vo Švajčiarsku:
[email protected]
Pohovor ideálne cez Zoom, Microsoft Teams ...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Sme slovenský rekrúter, ktorý komunikuje a sprostredkuje kandidátov o prácu priamo na švajčiarsku agentúru - OPUS Personal AG
V teréne s klientmi ako aj telefonicky s kandidátmi komunikuje priamo slovenský manažér Martin Rusnák.
Všetky potrebné informácie máte z pravej ruky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Sme slovenský rekrúter sprostredkujúci profily kandidátov priamo na švajčiarskú personálnu agentúru OPUS Personal AG. Priamo v tejto švajčiarskej agentúre kooperuje náš manažér Bc. Martin Rusnák so sídlom v meste Brig. Budúcich kandidátov vyberáme až po telefonickom rozhovore a dlhodobom zvážení. Poskytujeme poradenstvo bez nároku na províziu od budúcich zamestnancov-temporär. Zodpovedná osoba na Slovensku: Ing. Samuel Rusnák. Pracovnú zmluvu, ochranu osobných údajov GDPR a podmienky spolupráce dodáva OPUS Personal AG v nemeckom, anglickom alebo talianskom jayzku. Komunikácia s kandidátom prebieha v slovenskom ako aj v nemeckom jazyku.
ID: 4777981  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 31,2 EUR/hod.