Mzdová účtovníčka

SLUŽBYT LEVICE, spol. s r.o.

Miesto práce
Poľná 8, Levice
Termín nástupu
Dohodou
Od 900 EUR/mesiacUvedená výška nástupnej základnej mzdy je orientačná v závislosti od schopností uchádzača, rozsahu a dohodnutej náplni práce je možné nástupný plat upraviť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie mzdového účtovníctva a personalistiky
spracovanie výkazov do zdravotnej, sociálnej poisťovne, na daňový úrad a úrad práce
spracovanie miezd v programe Sofcom- Basic
Práca so systémom na evidenciu dochádzky.
Práca s MS Word, Excel.

37,5 hod. týždenný pracovný čas. Školenia, referentský automobil počas pracovnej doby, úžitkové vozidlá príležitostne podľa potreby aj na súkromné účely. Motivačné odmeny za nadštandardné plnenie pracovných povinností.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať alebo pozvať na osobný pohovor spojený s preverením nutných osobnostných predpokladov a schopností len vybraných uchádzačov.
Žiadosť o prijatie do zamestnania zasielajte spolu so štruktúrovaným životopisom výhradne mailom na [email protected]
Uchádzačov bez predchádzajúcej praxe a skúseností v odbore žiadame zaslať aj motivačný list. Všetky prílohy žiadame zaslať v pdf formáte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Nutný vzťah k bežným informačným technológiam
Každodenná práca s PC - Word, Excel, mail na pokročilej úrovni.

správa bytov a nebytových priestorov,
vedenie účtovníctva,
prenájom nebytových priestorov,
oprava a údržba budov,
montáž meracej techniky

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4435697  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac