Zdravotná sestra

Služby pre seniorov,n.o.

Miesto práce
Kajal
Termín nástupu
čo najskôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
840 € po sk.dobe 890 € btto mzda + príplatky za nadčasy, sviatky a víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zdravotná starostlivosť o klientov v Zariadení pre seniorov, dávkovanie a podávanie liekov, odber biologického materiálu, preväzovanie rán, kontrola zdravotného stavu klientov, vedenie dokumentácie, 12 hodinové len denné zmeny, vrátane víkendov

dobrý kolektív, nové zariadenie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

5

spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Sme nové zariadenie sociálnych služieb Senior Care B.Braun Galenia, ktoré sa otvorilo v Galante 3.4.2018, v areáli Galantskej nemocnice v bývalom detskom pavilóne. V zariadení poskytujeme tri rôzne druhy sociálne služby. Zariadenie pre seniorov, Špecializované zariadenie a Zariadenie opatrovateľskej služby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Senior Care Galanta
Hodská 2378/85
92401 Galanta
ID: 2684887   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   840 € po sk.dobe 890 € btto mzda + príplatky za nadčasy, sviatky a víkendy