Business Development Manager

Služby Frankie s.r.o.

Miesto práce
Levice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
03.10.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného Managera. Samostatne a strategicky uvažujúceho manažéra, ktorý bude zodpovedný za vedenie a rozvoj organizácie. Mal by mať výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti potrebné pre každodennú prácu a vykonávanie aktivít na uvedenej pozícii.

• Vedenie a motivovanie Obchodného tímu
• tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov
• plánovanie činnosti spoločnosti, príprava a obhajoba ročných finančných plánov
• operatívne riadenie spoločnosti za účelom dosiahnutia stanovených cieľov:
• sledovanie, podpora a kontrola obchodných plánov, výroby produktov/služieb, marketingových aktivít
• riadenie, vedenie, motivovanie, kontrola, hodnotenie tímu podriadených manažérov
• jednanie s kľúčovými klientmi a partnermi
• priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
• mesačné reportovanie, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov vlastníkom spoločnosti
• dodržiavanie platných právnych noriem
• vedenie porád manažmentu
• nastavenie interných administratívnych pravidiel

- Extra odmeny podľa výkonu
- Dynamické pracovné prostredie so všestrannými možnosťami rozvoja
- Firemné vozidlo aj na súkromné účely
- Firemný notebook + mobilný telefón

Bližšie info poskytnem uchádzačom, ktorý budú prizvaný na osobný pohovor.
Poprosím poslať na e mail uvedený v inzeráte
- profesijný štruktúrovaný životopis
- eventuálne pracovné referencie
- motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

znalosť vybraných SW aplikácií
znalosť vybraných IT technológií
dobrá orientácia v IT technológiách
znalosť účtovníctva na manažérskej úrovni
znalosť obchodného práva
3-ročná skúsenosť v riadiacej pozícii

Osobnostné požiadavky
• spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť
• pochopenie CRM systémov ( Salesforce )
• výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• flexibilita
• vysoká miera samostatnosti
• schopnosť znášať stres
• orientácia na výsledky so silnými schopnosťami v oblasti analýzy, riadenia času a plánovania
• strategické a koncepčné myslenie
• ambicióznosť
• zmysel pre tímovú prácu
• dôveryhodnosť

Spoločnosť Služby Frankie s.r.o je mladá, dynamická a inovatívna, 9 rokov pôsobiaca firma na trhu, ktorá napreduje najmä vďaka precíznosti a s cieľom vždy zameraným na spokojnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4428081  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac