Vedúci pracovník v upratovacej firme

Služby Frankie s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Aktívne vyhľadáva a oslovuje nových obchodných partnerov
-Aktívne sa podieľa na vypracovávaní cenových ponúk pre nových aj pôvodných zákazníkov
-Spolupráca pri tvorbe plánov, zámerov a stratégií spoločnosti.
-riadi a zabezpečuje efektívny výkon prevádzkových činností vo zverených objektoch
-zodpovedá za personálnu oblasť v regióne
-zodpovedá za výkon kontroly kvality práce
-zodpovedá za výkon školenia pracovníkov
-zodpovedá za údržbu strojov a zariadení na jednotlivých objektoch
-spolupracuje s externými dodávateľmi
-spolupracuje s finančným oddelením pri odovzdávaní vyúčtovania dokladov
-udržiava pravidelný kontakt so zákazníkmi a overuje ich spokojnosť
s dodanými službami
-prax v upratovacej spoločnosti alebo facility management

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000

Za Vašu prácu Vás v spoločnosti odmenia výkonnostným bonusom k platu
-určite oceníte aj možnosť rotácie v rámci skupiny a atraktívne kariérne posuny
-výhodou Vám bude aj flexibilný pracovný čas a príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

POPROSÍM POSIELAŤ ŽIVOTOPIS...NEVOLAŤ !!!

Vybratý uchádzači budú prizvaný na pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-Komunikatívnosť a efektívne využívanie kontaktov
-Chuť pracovať a nebáť sa novej výzvy
-Prezentovanie komplexných služieb a riešení klientom
-Pravidelný reporting, prezentácia výsledkov, smerovania a plánov
-Návrh a nastavenie predajných kanálov
-Príjemné vystupovanie
-Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
-Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
-Prax s tvorbou cenových ponúk
-Nebáť sa ušpiniť si ruky

Spoločnosť Služby Frankie s.r.o je mladá, dynamická a inovatívna, 4 roky pôsobiaca firma na trhu, ktorá napreduje najmä vďaka precíznosti a s cieľom vždy zameraným na spokojnosť našich klientov. Sme spoľahlivým partnerom, ktorý vám poskytuje upratovacie služby pre firemné a kancelárske priestory, závody, obchodné priestory, ubytovacie zariadenia, barové podniky, reštaurácie i hotelové zariadenia.

Zabezpečujeme vysoko kvalitné a profesionálne služby, jednorazovo alebo pravidelne 7 dní v týždni a to počas, pred alebo po pracovnej dobe presne podľa vašich požiadaviek. Poskytujeme tzv ,,FULL SERVICE“, to znamená že klient nájde všetky služby na jednom mieste. Vzhľadom na tieto fakty pracujeme so svojimi klientami na základe individuálneho prístupu, čoho výsledkom je individuálny pracovný plán spolu s cenovou ponukou a konkretizáciou daných úkonov, čím sa minimalizujú Vaše náklady a maximalizuje sa náš výkon so zameraním na Vašu spokojnosť.

Adresa spoločnosti

Služby Frankie s.r.o
Konopná 3062/4
934 05 Levice

Kontakt

Kontaktná osoba: František Kosorín
Tel.: +421915403569
E-mail: poslať životopis
ID: 3734102   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000