Obsluha ATL linky (obsluha automatických zariadení)

SLUŽBA NITRA, s.r.o.

Miesto práce
Pražská 33, Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
5,95 - 6,23 EUR/hod.Pravidelné mesačné prémie 15%. Finálna základná mzda bez nadčasov až do 1200€ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plnenie výrobných, pomocných a kontrolných úloh v súlade s technologickými postupmi a pokynmi nadriadených
- obsluha technologických zariadení automatickej linky v súlade s návodom na obsluhu, technologickými a bezpečnostnými predpismi
- vedenie záznamov v súlade so SM a PI systému kvality
- plnenie úloh zmenového pracovníka výroby – v rozsahu určenom nadriadených pracovníkov
- eskalácia problému na svojho priameho nadriadeného v prípade podozrivej výroby
- práca s materiálmi a pomocnými látkami používanými vo výrobnom procese - práca v súlade s technologickými postupmi a návodom na používanie.
- práca na 3 smeny

- práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer)
- 3 mesiace skúšobná doba
- príplatky podľa zákonníka práce
- kompletne vybavené kuchynské priestory určené na prestávky a odpočinok
- šatňa so samostatnou sanitou a s vlastnou skrinkou na uschovanie svojich vecí
- OOPP zadarmo s logom spoločnosti
- práca pre úspešnú slovenskú spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- možnosť stravovania v podnikovej jedálni / stravné lístky
- možnosť práce nadčas
- možnosť využívania firemných chát na Donovaloch.
- príspevok na rekreáciu

Pri záujme o danú pracovnú pozíciu prosím zaslať životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

ochota pracovať na 3 smeny
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- precíznosť
- trpezlivosť
- technické myslenie

Výroba dielov pre automobilový a elektrotechnický priemysel

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4463984  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,95 EUR/hod.