Zdravotná sestra vo Švajčiarsku

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
5500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame kvalifikované zdravotné sestry a zdravotníckych špecialistov na prácu do švajčiarských nemocníc a domovov dôchodcov.
Ponúkame prestížnu prácu v moderných štátnych nemocniciach, klinikách a ďalších zariadeniach vo Švajčiarsku.

- Výborné pracovné prostredie, moderne zariadené kliniky, špičkové medicínske zariadenie
- Atraktívne finančné ohodnotenie
- Plat sa odvíja od dosiahnutého vzdelania a počtu rokov praxe
- Možný kariérny rast
- Pracovné povolenie vo Švajčiarsku
- Pomoc pri vybavovaní formalít
- Benefity švajčiarskej zamestnaneckej zmluvy
- Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie v blízkosti pracoviska
- Zamestnávateľ zabezpečuje 1. pracovný pohovor na Slovensku , a tiež dopravu na 2. pracovný pohovor vo Švajčiarsku / Cestovné, Ubytovanie, Osobu ktorá Vás bude sprevádzať a celkové pohodlie záujemkyne.

Pre uchádzačov, ktorí splnia požiadavky, zabezpečujeme ubytovanie, cestu a sprevádzanie na pracovné pohovory.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- nemecký jazyk na pokročilej úrovni (certifikát B2 výhodou)
- prax v odbore (v Rakúsku/Nemecku/Švajčiarsku výhodou)
- samostatnosť, zodpovednosť, bezúhonnosť, flexibilita

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3297482  Dátum zverejnenia: 29.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5500