Pracovník v zákazníckom servise s nemeckým jazykom

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.08.2018
750€ - Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek a dohodnutého druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v zákazníckom servise
Korešpondencia s nemecky hovoriacimi klientmi
Spracovanie požiadaviek/reklamácií zo strany klienta
Starostlivosť o stálych klientov
Zostavovanie štatistík
Úzka spolupráca s oddelením pre nábor personálu
Zlepšovanie firemných procesov

Plne hradené gastro lístky
Prémie a vianočné bonusy
Sociálne výhody (príspevok na zubné prehliadky)
Najmodernejšie technické vybavenie (iPhone s možnosťou využívania aj na súkromné účely)
Tréningy a školenia
Flexibilný pracovný čas
Možnosť kariérneho rastu
Priateľský kolektív

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku.
PLATOVÉ PODMIENKY budú dojednané počas pracovného pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hlavné zameranie agentúry je sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb s pôsobením na nemecky a anglicky hovoriacom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, samostatnosť, príjemné a presvedčivé vystupovanie, flexibilita, odolnosť voči stresu

Iné požiadavky na zamestnanca:
- príp. znalosť talianského jazyka výhodou
- veľmi dobré znalosti práce s počítačom (výhodou je znalosť OS X)
- výhodou sú skúsenosti v oblasti práce so zákazníkmi (napr. hoteliérstvo, recepcia, zákaznícky servis, call-centrum, cestovná kancelária, realitná spoločnosť a pod.)

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3164096  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ - Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek a dohodnutého druhu pracovného pomeru.