Prevádzkový manažér / Chatár - Chata pod Sedlom Čertovica

Slowboarders s.r.o.

Miesto práce
Vyšná Boca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2024
1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky veľmi radi nastavíme aj s ohľadom na rozsah skúseností a úroveň praxe. Súčasťou odmeňovania je bonusová schéma naviazaná na obrat a ziskovosť prevádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na riadenie prevádzky horskej chaty hľadáme všestranného, iniciatívneho, organizačne zdatného prevádzkara (ale môže to byť aj pár), ktorý má rád prácu s ľuďmi a spokojnosť zákazníka má na prvom mieste.
Prefereujeme osobu s blízkym vzťahom k prírode a outdoorovým aktivitám.

Naša horská Chata pod Sedlom Čertovica má 38 lôžok a je zameraná na poskytovanie pobytu školám (lyžiarske kurzy a školy v prírode), outdoorovo ladeným rodinám s deťmi, individuálnym hosťom a firemným športovo ladeným teambuldingom.

Pri riadení prevádzky chaty Ti bude pomáhať trojica kolegov. Kolega pomocný prevádzkar, s ktorým sa budete striedať pri riadení prevázdky a dve gazdiné.

Tvojou úlohou bude zabezpečiť prevádzku chaty od kuchyne (varíme len pre vlastných hostí), baru, izieb a priľahlého okolia chaty ako aj aktivity na zabezpečenie obsadenosti chaty.

Našou ambíciou je aby sa chata chatakterom posyktovaných služieb a sprievodnými aktivitami stala vyhľadávaným miestom pre ľudí, ktorí majú radi hory, lyžovanie, horskú turistiku, horské bicyklovanie ale aj akýkoľvek aktívne strávený čas v prírode.

Viac infornácii o našej chate na www.chatacertovica.sk

- práca v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry
- bezplatné ubytovanie
- grátis pobyt pre rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Exalogic Oberon - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v pozícii prevádzkár

Slowboarders s.r.o. je spoločnosť podnikajúca v oblasti aktívneho trávenia voľného času. Prevádzkuje horskú Chatu pod Sedlom Čertovica a organizuje podujatia zamerané na podporu vzťahu ľudí k prírode a outdoorové aktivity,.
ID: 4554272  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac