Obchodník, Obchodný zástupca

Slowaker s. r. o.

Miesto práce
Cukrovarská 26, Trebišov
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacMzda pozostáva z fixnej odmeny (1000€ brutto) + variabilná zložka (percentuálne bonusy zo zrealizovaných prepráv)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Získavanie nových klientov (predovšetkým telefonicky a mailom)
- Starostlivosť o existujúcich klientov

- Teambuilding / firemné akcie
- Jazykové kurzy
- Home office (len pre uchádzačov so skúsenosťami v oblasti Špedície)
- Flexibilná pracovná doba
- Platená dovolenka nad zákonný rámec

V prípade Vášho záujmu nás prosím kontaktujte telefonicky na tel. čísle +421 948 991 356.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii obchodník/ v oblasti špedície je vítaná, nie je však nevyhnutnou podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Byť víťazný typ
- Poctivý prístup
- Húževnatosť

Realizujeme cestné prepravy tovarov pre výrobné spoločnosti po celej Európe, pričom sa špecializujeme na expresné zásielky. Najvyššou prioritou je pritom odbremeniť zákazníka od všetkých jeho starostí a stresu – to dokážeme vďaka prevzatiu celej organizácie prepravy na nás.
ID: 3948145  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac