Logo SlovZink, a.s.

Chemický laborant/ka

SlovZink, a.s.

Miesto práce
SlovZink, a.s., Továrenská ulica, Košeca
Termín nástupu
dohodou
5,4 EUR/hod.+ príplatky nad rámec zákonníka práce (príplatok za sťažený výkon práce 0,862 EUR/hod., za prácu nadčas mzdové zvýhodnenie 70 % priemerného zárobku, príplatok za poobednú zmenu v hodnote 15 % základný plat + osobné ohodnotenie) + koncoročné odmeny = hrubý mes. príjem cca od 1300,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatne zabezpečuje vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu pri výrobe ZnO a analýzy odpadov vznikajúcich pri výrobe ZnO podľa príslušných interných predpisov,
- zodpovedá sa správnosť vykonaných analýz a ním vydaných atestov,
- vykonáva vzorkovú činnosť – pripravuje vzorky pre obchodný úsek, eviduje výsledky v informačnom systéme Pohoda,

-práca pre stabilného a prosperujúceho zamestnávateľa na trvalý pracovný pomer
-motivačné finančné ohodnotenie, príplatky nad rámec ZP (napr. príplatok za sťažený výkon práce 0,862 EUR/hod., za prácu nadčas mzdové zvýhodnenie 70 % priemerného zárobku, príplatok za poobednú zmenu v hodnote 15 % základný plat + osobné ohodnotenie),
-príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera,
-mesačný dochádzkový bonus 100,- EUR
- finančný príspevok zamestnávateľa na stravné v sume 4,90 EUR/odpracovaná zmena
- koncoročné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Prevádzka: Továrenská 545, 018 64 Košeca
Štvorzmenný pracovný čas
Nočná práca

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Min. stredoškolské vzdelanie z odboru chémia alebo príbuzného, preferovaný odbor - analytická chémia,
  • Skúsenosti s analytickými prístrojmi (výhodou prax  s atómovým absorbčným spektrometrom , automat.titrátorom ....)
  • Schopnosť analyzovať, porovnávať a sumarizovať výsledky
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Pracovná flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
  • Znalosť anglického jazyka (výhodou, nie podmienkou)

Firma s dlhoročnou tradíciou výroby oxidu zinočnatého (ZnO).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818315  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.