Špecialista energetických zariadení

SlovZink, a.s.

Miesto práce
Továrenská ulica 545, Košeca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie energetických zariadení spoločnosti.
- Príprava podkladov pre realizácie energetických projektov spoločnosti.
- Príprava technických podkladov energetických plánov spoločnosti.
- Kontrolovanie a vyjadrovanie sa k projektovým dokumentáciám.
- Preberanie a kontrola vykonávaných prác od dodávateľov zariadení.
- Prehľad o plánovaných preventívnych prehliadkach, opakovaných skúškach a revíziách elektrických a energetických zaradení.

- práca pre stabilného zamestnávateľa, pracovná zmluva na dobu neurčitú,
- motivačné finančné ohodnotenie, možnosť odborného rastu,
- mesačný dochádzkový bonus, DDS - (4 % - príspevok zamestnávateľa), bezplatné jazykové vzdelávanie,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Mirosoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť elektrotechniky a energetiky (NN, základy VN) - podmienka
- znalosť podmienok distribučnej siete VN a súvisiacej legislatívy, - veľkou výhodou,
- znalosti, prípadne skúsenosti s pripájaním energetických zariadení do lokálnej siete/ostrovnej prevádzky - veľkou výhodou
- znalosť energetických zariadení - Fotovoltaické panely - veľkou výhodou
- znalosť energetických zariadení - ORC(Organický rankinov cyklus) - veľkou výhodou
- Odborná spôsobilosť podľa § 22 Vyhl. č 508/2009
- znalosť úložných energetických zariadení (batérie, UPS, ...) - veľkou výhodou

Firma s dlhoročnou tradíciou výroby oxidu zinočnatého (ZnO).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4298125  Dátum zverejnenia: 16.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac