4 - 6,5 EUR/hod.

Obsluha klasického sústruhu a CNC frézok

SLOVTOS, spol. s r.o.

Miesto práce
Jasová pri Nových Zámkoch, Jasová
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na obrábacích strojoch podľa výkresovej dokumentácie
-nastavovanie a prevádzka obrábacích strojov
-obrábanie rôznych materiálov a komponentov
-znalosť čítania výkresovej dokumentácie
-zákazkový charakter výroby, malosériová výroba mechanických dielov
-minimálna znalosť práce s meradlami

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda závislá od skúseností a znalostí uchádzača, osobné ohodnotenie podľa výkonových parametrov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Firma SLOVTOS, spol. s r. o. sa nachádza na juhu Slovenska v nitrianskom kraji neďaleko
Nových Zámkov v obci Jasová.
Dnes popri výrobe príslušenstva je prioritným cieľom vlastný vývoj a výroba malých a stredných
CNC obrábacích strojov, ktoré umožňujú so širokým rozsahom funkčných vlastností rýchlu a
presnú kusovú a sériovú výrobu s nízkymi výrobnými nákladmi.
 K našim výrobkom poskytujeme širokú škálu náhradných dielov a nástrojov a v rámci našich
služieb zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Ponúkame tiež možnosť kooperačnej
spolupráce pri výrobe strojných súčiastok a výrobkov z plechu – podskupín (resp. častí strojov) od
zabezpečenia materiálu až po konečné opracovanie vrátane tepelného spracovania a povrchovej
úpravy. Aj v súčasnosti firma kooperuje s viacerými svetoznámymi výrobcami strojárskej
techniky.

Č.d. 600
941 34 Jasová

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kečkéšová
Tel.: +421917643949
E-mail: poslať životopis
ID: 3715296   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda závislá od skúseností a znalostí uchádzača, osobné ohodnotenie podľa výkonových parametrov.