Nastavovač / obsluha CNC fréz

SLOVTOS, spol. s r.o.

Miesto práce
Jasová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiacZákladná mzda + výkonnostné príplatky. Výška mzdy závisí od skúseností daného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skúsenosti s prácou na CNC sú nevyhnutné
Nastavovanie, zoraďovanie a obsluha CNC stroja
samostatné programovanie CNC stroja výhoda
vykonávanie priebežnej kontroly kvality dielov

stravovanie priamo vo firme
budovanie rozvíjajúcej sa spoločnosti / sebarealizácia
práca na 1 zmenu
privyrobiť si prácou nadčas resp. počas víkendu
výkonnostné prémie
malý „rodinný“ kolektív

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2020 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma SLOVTOS, spol. s r. o. sa nachádza na juhu Slovenska v nitrianskom kraji neďaleko
Nových Zámkov v obci Jasová.
Dnes popri výrobe príslušenstva je prioritným cieľom vlastný vývoj a výroba malých a stredných
CNC obrábacích strojov, ktoré umožňujú so širokým rozsahom funkčných vlastností rýchlu a
presnú kusovú a sériovú výrobu s nízkymi výrobnými nákladmi.
 K našim výrobkom poskytujeme širokú škálu náhradných dielov a nástrojov a v rámci našich
služieb zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Ponúkame tiež možnosť kooperačnej
spolupráce pri výrobe strojných súčiastok a výrobkov z plechu – podskupín (resp. častí strojov) od
zabezpečenia materiálu až po konečné opracovanie vrátane tepelného spracovania a povrchovej
úpravy. Aj v súčasnosti firma kooperuje s viacerými svetoznámymi výrobcami strojárskej
techniky.

Č.d. 600
941 34 Jasová

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kečkéšová
Tel.: +421917643949
E-mail: poslať životopis
ID: 3674002  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac