700 - 1 000 EUR

Kontrolór kvality

SLOVTOS, spol. s r.o.

Miesto práce
Jasová pri Nových Zámkoch, 941 34 Jasová
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vstupnú kontrolu surovín a komponentov v súlade s predpísanými kontrolnými inštrukciami;
- uvoľňuje výrobu na základe posúdenia kvality výrobkov;
- vykonáva medzioperačnú a výstupnú kontrolu kvality výrobkov na základe kontrolných plánov;
- blokuje a odblokuje výrobky na základe posúdenia kvality výrobkov;
- spracováva protokoly a iné dokumenty o výsledkoch kontroly;
- vykonáva merania na meracích prístrojoch a zariadeniach, vykonáva predpísané funkčné testy, prípadne vykonáva iné predpísané testovacie postupy a analýzy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná mzda od 700 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných znalostí, k základnej mzde naviac mesačná odmena podľa výkonových parametrov 0-300EUR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- čítanie technickej dokumentácie,
spoľahlivosť a presnosť pri vykonávaní práce a evidovaní výsledkov svojej činnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb

Firma SLOVTOS, spol. s r. o. sa nachádza na juhu Slovenska v nitrianskom kraji neďaleko
Nových Zámkov v obci Jasová.
Dnes popri výrobe príslušenstva je prioritným cieľom vlastný vývoj a výroba malých a stredných
CNC obrábacích strojov, ktoré umožňujú so širokým rozsahom funkčných vlastností rýchlu a
presnú kusovú a sériovú výrobu s nízkymi výrobnými nákladmi.
 K našim výrobkom poskytujeme širokú škálu náhradných dielov a nástrojov a v rámci našich
služieb zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Ponúkame tiež možnosť kooperačnej
spolupráce pri výrobe strojných súčiastok a výrobkov z plechu – podskupín (resp. častí strojov) od
zabezpečenia materiálu až po konečné opracovanie vrátane tepelného spracovania a povrchovej
úpravy. Aj v súčasnosti firma kooperuje s viacerými svetoznámymi výrobcami strojárskej
techniky.

Č.d. 600
941 34 Jasová

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Kečkéšová
Tel.: +421917643949
E-mail: poslať životopis
ID: 3662874   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 700 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných znalostí, k základnej mzde naviac mesačná odmena podľa výkonových parametrov 0-300EUR.