Čašník/čašníčka v kaviarni

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Miesto práce
Dudince
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
624 - 696 EUR/mesiac624

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie objednávok a podávanie základných informácii o nápojoch a jedlách (zákusky).
Zodpovedá za stav hotovosti v pokladni, za správne účtovanie tovaru a služieb.
Dbá o čistotu inventáru v kaviarni.
V prípade potreby zastupuje na oddelení stravovacích služieb.

Ubytovanie zamestnanov, príspevky DDS, ďalšie benefity v rámci platnej Kolektívnej zmluvy.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník, barman

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podnik poskytujúci kúpeľnú liečebnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami v indikačnom zozname sk. II - kardiológia, VI- neurológia, VII - reumatológia, ortopédia alebo úrazová chirurgia.
ID: 3544301  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 - 696 EUR/mesiac624