Fyzioterapeut

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Miesto práce
Kúpeľná 107, 962 71 Dudince
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
739,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Individuálne rehabilitačné úkony, fyziologický rozbor pohybového systému, cielená modifikácia a úprava pohybových vzorov s využitím metód vývojovej kineziológie, úprava poruchy motorických stereotypov a dysbalancií,
úprava centrálnych a periférnych porúch riadenia a priebeh motoriky, špeciálne pohybové, facilitačné a inhibičné metodiky.
Vykonávať cielenú odbornú inštruktáž o následnej fyzioterapii v domácom prostredí.
Vykonávať jednotlivé druhy mechanoterapie ( mäkké techniky, reflexné masáže...)

Ubytovanie zamestnanov, príspevky DDS, ďalšie benefity v rámci platnej Kolektívnej zmluvy.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spútne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

odolnosť voči stresu, samostatnosť, flexibilita,

Podnik poskytujúci kúpeľnú liečebnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami v indikačnom zozname sk. II - kardiológia, VI- neurológia, VII - reumatológia, ortopédia alebo úrazová chirurgia.
ID: 3218288  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 739,00