Vedúca ekonomického oddelenia

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Miesto práce
Kúpeľná 107, 962 71 Dudince, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účtovanie bankových dokladov, spracovávanie dávok do účtovníctva, formálna kontrola a spracovanie faktúr, daňových dokladov za kúpeľnú starostlivosť, kontrola účtov podľa platného účtovného rozvrhu, spracovanie DPH a kontrola formálnej správnosti účtovania DPH, kontrola úplnosti daňovej evidencie, vypracovanie daňového priznania za DPH, ročné zúčtovanie DPH, kontrola koeficientu, spracovanie mesačnej a ročnej účtovnej závierky, vypracovanie daňového priznania DP PO a Motorových vozidiel, vedenie splátkového kalendára, realizácia a kontrola správnosti úhrad za podnik, styk s bankou, sumárne spracovanie inventarizaných záznamov za podnik, spracovanie podkladov pre škodovú komisiu podniku, spracúvanie podkladov pre koncepcie rozvoja a výročné správy š.p., kontrola úhrad a párovanie saldokonta, formálna kontrola a spracovanie interných dokladov, spotreba PHM, poistenie majetku a osôb, kurzové rozdiely, rezervy, opravné položky, odpis pohľaávok, odložená daň, preúčtovanie neuplatnej časti DPH, evidencia nároku na odpočet DPH členských štátov EÚ, Predpis dane z príjmov, dane z motorových vozidiel a ďalšie odvodové povinnosti. Konsolidovanú účtovnú závierku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť zákona o štátnom podniku, zákona o kúpeľníctve, zákona o DPH, Dane z príjmov FO a PO, Zákona o sociálnom poistení, Zákon o zdravotnom poistení, Zákon o cestovných náhradách, Zákon o motorových vozidlách, Zákon o poskytovaní zdravotnej starostlivosti,...

Podnik poskytujúci kúpeľnú liečebnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami v indikačnom zozname sk. II - kardiológia, VI- neurológia, VII - reumatológia, ortopédia alebo úrazová chirurgia.
ID: 3193728  Dátum zverejnenia: 21.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou