Vedúci oddelenia stravovacích služieb

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Miesto práce
Kúpeľná 107, 962 71 Dudince, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi, organizuje a kontroluje prácu na oddelení stravovacích služieb.
- Kontroluje dodržiavanie technologických postupov a hygienických požiadaviek v zmysle systému HACCP.
- Usmerňuje prácu hlavného kuchára, kuchárov, pomocné sily v kuchyni a servírok.
- Operatívne riadi situáciu v zásobovaní.
- Zabezpečuje riadny chod oddelenia stravovaích služieb, používanie OOPP a dôsledné dodržiavanie osobnej hygieny zamestnancov.

Ubytovanie zamestnanov, príspevky DDS, ďalšie benefity v rámci platnej Kolektívnej zmluvy.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spútne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

riadenie kolektívu, odolnosť voči stresu, samostatnosť, flexibilita,

Podnik poskytujúci kúpeľnú liečebnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami v indikačnom zozname sk. II - kardiológia, VI- neurológia, VII - reumatológia, ortopédia alebo úrazová chirurgia.
ID: 2763149  Dátum zverejnenia: 18.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou