Technik Čistiarne odpadových vôd

SlovTan Contract Tannery spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.02.2018, prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizuje a riadi prácu zariadení na čistenie odpadových vôd, zariadení na odber a dodávku úžitkovej vody, sleduje a vyhodnocuje kvalitu odpadových vôd
- Zabezpečuje a vykonáva bilancie vôd
- Spracováva podklady pre hospodárske uzávierky vodohospodárskych stredísk
- Vypracováva hlásenia pre kontrolné orgány
- Zabezpečuje dodržiavanie zhody legislatívnych a iných predpisov v oblasti vodného hospodárstva - odberu, dodávky spotreby vody a čistenia a odvádzania odpadových vôd a vody z povrchového odtoku
- Vypracováva a aktualizuje dokumentáciu z oblasti vodného hospodárstva
- Spolupracuje so zmluvnými dodávateľmi služieb v oblasti vodného hospodárstva
- Spolupracuje pri príprave a realizácii investičných akcií v spoločnosti
- Zabezpečuje opravy a údržbu zariadení vodohospodárskych stredísk
- Podieľa sa na certifikácii spoločnosti

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pravidelné vzdelávanie v odbore
- jazykové vzdelávanie
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba uchádzačom spĺňajúcim požadované kritériá

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 44 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, ekológia, životné prostredie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota neustále sa vzdelávať a odborne rásť
- koncepčné myslenie
- veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti

sme veľká spoločnosť v oblasti výroby a spracovania koží, ktorá vo svojom odvetví patrí k jedným z najvýznamnejších v Európe

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 1
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Stanislava Tomková
Tel.: +21445477160
E-mail: poslať životopis
ID: 3261544   Dátum zverejnenia: 5.12.2017