Technik Čistiarne odpadových vôd

SlovTan Contract Tannery spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.02.2018, prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizuje a riadi prácu zariadení na čistenie odpadových vôd, zariadení na odber a dodávku úžitkovej vody, sleduje a vyhodnocuje kvalitu odpadových vôd
- Zabezpečuje a vykonáva bilancie vôd
- Spracováva podklady pre hospodárske uzávierky vodohospodárskych stredísk
- Vypracováva hlásenia pre kontrolné orgány
- Zabezpečuje dodržiavanie zhody legislatívnych a iných predpisov v oblasti vodného hospodárstva - odberu, dodávky spotreby vody a čistenia a odvádzania odpadových vôd a vody z povrchového odtoku
- Vypracováva a aktualizuje dokumentáciu z oblasti vodného hospodárstva
- Spolupracuje so zmluvnými dodávateľmi služieb v oblasti vodného hospodárstva
- Spolupracuje pri príprave a realizácii investičných akcií v spoločnosti
- Zabezpečuje opravy a údržbu zariadení vodohospodárskych stredísk
- Podieľa sa na certifikácii spoločnosti

- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- perspektíva dlhodobého zamestnania
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pravidelné vzdelávanie v odbore
- jazykové vzdelávanie
- priaznivé podmienky pre odborný rast a rozvoj profesijnej kariéry

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba uchádzačom spĺňajúcim požadované kritériá

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, ekológia, životné prostredie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota neustále sa vzdelávať a odborne rásť
- koncepčné myslenie
- veľmi dobré organizačné a komunikačné schopnosti

sme veľká spoločnosť v oblasti výroby a spracovania koží, ktorá vo svojom odvetví patrí k jedným z najvýznamnejších v Európe

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 1
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 3261544   Dátum zverejnenia: 5.12.2017