Administratívna asistentka

SlovShore, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda sa odvíja aj od preukázaných skúseností a znalostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• organizácia práce na sekretariáte spoločnosti,
• asistentské a administratívne práce,
• komunikácia v maďarskom aj v anglickom jazyku,
• spracovanie a archivácia dokumentov,
• zber, evidencia a distribúcia internej a externej korešpondencie,
• príprava podkladov k fakturácii, vystavovanie a kontrola akceptačných protokolov, používanie systému SAP
• príprava podkladov pre účtovníctvo a platby, komunikácia s účtovnou spoločnosťou
• administratívna a technicko-organizačná podpora pre vedenie spoločnosti,
• príprava podkladov pre členov manažmentu,
• komunikácia s úradmi a inštitúciami, dodávateľmi a obchodnými partnermi
• zodpovednosť za vedenie príručných pokladníc, evidenciu a distribúciu stravných lístkov,
• asistencia pri výbere zamestnancov,
• organizovanie akcií pre zamestnancov, klientov a partnerov,
• zodpovednosť za nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií,
• zabezpečovanie servisných opráv hnuteľného a nehnuteľného majetku, evidencia majetku
• spravovanie vozového parku spoločnosti,
• ďalšie aktivity podľa pokynov vedenia spoločnosti

Prístup k novým technológiám
Príspevok DDS
Sick days
Stravné lístky /finančný príspevok
Firemný telefón
Notebook
Firemné akcie

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu spolu s fotografiou na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, znalosti účtovníctva a ekonomických procesov,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

preukázateľná odborná skúsenosť/prax na podobnej pozícii vítaná

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o dlhodobú spoluprácu
- prax na pozícii asistentky, resp. sekretárky výhodou
- dobré organizačné schopnosti a schopnosť pracovať pod stresom
- príjemné a reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť
- bezúhonnosť
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- proaktívny prístup k práci, flexibilita

SlovShore je mladá a dynamická spoločnosť so sídlom na Slovensku, ktorá navrhuje a dodáva technologické služby a zameriava sa na poskytovanie outsourcingových služieb v sektore informačných a komunikačných technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4305644  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac