JAVA Developer

SlovShore, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda bude dohodnutá na osobnom stretnutí. Každého kandidáta posudzujeme individuálne na základe preukázaných znalostí a nadobudnutých skúseností. Uvedená mzda je čisto informatívna, ak si šikovný, budeš adekvátne odmenený.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou zodpovednosťou Java developera je vývoj a implementácia nových funkcionalít databázy. Zodpovedá za vývoj a/alebo dizajn sieťových riešení pre rôzne platformy. Zodpovedá za databázovú integrovanú sieťovú aplikáciu s grafickými ovládacími prvkami. Musí rozumieť základnej terminológii a procesom SCRUM a ďalším súčasným trendom.

Pracovná náplň:
• programátorské práce podľa zadania s využitím agilnej metodiky a pravidiel písania zdrojového kódu,
• testovanie správneho fungovania svojho kódu,
• návrh algoritmov a technický spôsob riešenia zadanej úlohy,
• tvorbu technickej dokumentácie k riešeniu.

Požiadavky na zamestnanca

Uchádzač by mal mať prehľad v nasledujúcich oblastiach:
• dávkové spracovanie veľkého objemu údajov
• optimalizácia prenosov spracovania údajov
• nástroje na integráciu údajov

Uchádzač by zároveň mal byť schopný navrhovať a tvoriť:
• tvorbu zdrojového kódu podľa zadania,
• modelovanie dávkových procesov v definovanom nástroji
• optimalizáciu existujúcich riešení,
• technickú dokumentáciu.

- Zaujímavú a dynamickú prácu
- Prístup k novým technológiám
- Technické kurzy, certifikácie
- Motivujúce finančné i nefinančné ohodnotenie
- Možnosť profesijného a osobného rastu, rozvoj kariéry
- Mobilný telefón
- Príspevok na stravovanie
- Sick days
- Dovolenka navyše
- DDS

​Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, programovanie, matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Java - Expert
Spring Boot - Mierne pokročilý
ReactJS - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý
Hibernate - Mierne pokročilý
MySQL - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

preukázateľná odborná skúsenosť/prax na podobnej pozícii

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s niektorými nasledovnými metodikami, nástrojmi a technológiami:
• agilná metodika vývoja software SCRUM, použitím nástrojov JIRA, Confluence
• Java 8 a vyššie, vývoj na báze architektúry mikroslužieb
• znalosť Spring, Spring Boot
• version control system Git, build pomocou Maven
• Kontajnerizácia pomocou Docker, orchestrácia použitím Docker Swarm alebo Kubernetes
• znalosť niektorej z relačných databáz PostgreSQL, MySQL, MariaDB alebo iné
• objektovo relačné mapovanie nástrojom Hibernate
• návrh a implementácia WS na báze REST alebo SOAP rozhrania
• frontend technológie AngularJS, NodeJS alebo REACT

Výhodou sú skúsenosti s technológiami:
• Event Driven Architecture využitím choreografie s Apache Kafka
• Implementácia so zreteľom na vysokú dostupnosť a škálovateľnosť
• Spring Cloud Gateway, Eureka, Zuul
• Skriptovanie Ansible
• Znalosť NoSQL databáz
• Sparx Enterprise Architect
• Znalosť architektonického rámca TOGAF a notácie Archimate

SlovShore je mladá a dynamická spoločnosť so sídlom na Slovensku, ktorá navrhuje a dodáva technologické služby a zameriava sa na poskytovanie outsourcingových služieb v sektore informačných a komunikačných technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4073986  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac