JAVA Developer

SlovShore, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacod 2.000 € /mesiac, finálna výška mzdy môže byť vyššia v závislosti od preukázaných skúseností a vedomostí kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou zodpovednosťou Java developera je vývoj a implementácia nových funkcionalít databázy. Zodpovedá za vývoj a/alebo dizajn sieťových riešení pre rôzne platformy. Zodpovedá za databázovú integrovanú sieťovú aplikáciu s grafickými ovládacími prvkami. Musí rozumieť základnej terminológii a procesom SCRUM a ďalším súčasným trendom.

Pracovná náplň:
• programátorské práce podľa zadania s využitím agilnej metodiky a pravidiel písania zdrojového kódu,
• testovanie správneho fungovania svojho kódu,
• návrh algoritmov a technický spôsob riešenia zadanej úlohy,
• tvorbu technickej dokumentácie k riešeniu.

Požiadavky na zamestnanca

Uchádzač by mal mať prehľad v nasledujúcich oblastiach:
• dávkové spracovanie veľkého objemu údajov
• optimalizácia prenosov spracovania údajov
• nástroje na integráciu údajov

Uchádzač by zároveň mal byť schopný navrhovať a tvoriť:
• tvorbu zdrojového kódu podľa zadania,
• modelovanie dávkových procesov v definovanom nástroji
• optimalizáciu existujúcich riešení,
• technickú dokumentáciu.

- Zaujímavú a dynamickú prácu
- Prístup k novým technológiám
- Technické kurzy, certifikácie
- Motivujúce finančné i nefinančné ohodnotenie
- Možnosť profesijného a osobného rastu, rozvoj
- Neformálna a priateľská pracovná atmosféra a mladý kolektív,
- Mobilný telefón
- Príspevok na stravovanie
- Občerstvenie na pracovisku
- Sick days
- Dovolenka navyše

Informácie o výberovom konaní

Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.6.2021 (ostáva ešte 20 dní)

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, programovanie, matematika, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
MySQL - pokročilý
ReactJS - pokročilý

Počet rokov praxe

preukázateľná odborná skúsenosť/prax na podobnej pozícii
2

Skúsenosti s niektorými nasledovnými metodikami, nástrojmi a technológiami

• agilná metodika vývoja software SCRUM, použitím nástrojov JIRA, Confluence
• Java, vývoj na báze architektúry mikroslužieb
• znalosť Spring,
• version control system Git,
• znalosť niektorej z relačných databáz PostgreSQL, MySQL, MariaDB alebo iné
• návrh a implementácia WS na báze REST alebo SOAP rozhrania
• frontend technológie AngularJS, NodeJS alebo REACT

Výhodou sú skúsenosti s technológiami

• Event Driven Architecture využitím choreografie s Apache Kafka
• Implementácia so zreteľom na vysokú dostupnosť a škálovateľnosť
• Spring Cloud Gateway, Eureka, Zuul
• Skriptovanie Ansible
• Znalosť NoSQL databáz
• Monitoring a metriky použitím Prometheus, Grafana
• Znalosť využitia ELK stack na tracing
• Distribuovaná databáza Hadoop
• Sparx Enterprise Architect
• Znalosť architektonického rámca TOGAF a notácie Archimate

Spoločnosť SlovShore, s.r.o. je slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na poskytovanie outsourcingových služieb v sektore informačných a komunikačných technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ventúrska 3
81101 Bratislava

Kontakt

ID: 4073986  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac