IS/IT Analytik

SlovShore, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacFinálna výška mzdy môže byť vyššia v závislosti od preukázaných skúseností a vedomostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IS/IT analytik je súčasťou poradenského tímu, ktorý rieši úlohy pre významné spoločností na Slovensku a v zahraničí, podieľa sa na vývoji a nasadení riešení. Je súčasťou poradenského tímu od začiatku až po odovzdanie, prezentáciu a akceptáciu výsledkov projektu.
V rámci nášho priateľského tímu, sa budete podieľať najmä na:
• Získavanie a spracovanie požiadaviek na novú funkcionalitu IS, zmeny funkcionalít, návrh vylepšení systému,
• Zhodnotenie vplyvu novej funkcionality na existujúci IS,
• Zodpovednosť za realizáciu funkčnej analýzy, technickej analýzy, tvorba funkčnej a technickej špecifikácie,
• Návrh riešenia/novej business logiky, tvorba novej špecifikácie pre potreby programátorov, tvorba activity /integračných diagramov, modelovanie pomocou EA,
• Zber údajov napríklad formou osobných stretnutí so zástupcami klienta, mapovaním procesov, prieskumom trhu, benchmarkingom, a pod.,
• Zber, zachytávanie a analýza nových alebo zmenových biznis požiadaviek zákazníka na funkcionalitu systému,
• Komunikácia s budúcimi užívateľmi systému a identifikovanie ich potrieb, vytváraní funkčnej analýzy na základe business požiadaviek,
• Vytváraní funkčnej analýzy na základe biznis požiadaviek,
• Vytváranie a kompletizovanie detailnej funkčnej špecifikácie (DFŠ)
• Spolupráca s celým realizačným tímom (analytici, FE a BE programátori, architekt, testeri, projektový manažér)
• Spolupráca na príprave výstupnej dokumentácie,
• Dodržiavanie zadefinovaných firemných postupov a štandardov,
• Koordinovanie testov systému, vykonávanie dohľadu nad priebehom počiatočného testu.
• Prezentácia výstupov projektu nadriadenému a/alebo klientovi,
• Zabezpečenie implementácie biznis požiadaviek vývojom vrátane prípravy testov (vytváranie vrcholových testovacích scenárov), základná verifikácia ich výsledkov

- Možnosť profesijného a osobného rastu, rozvoj kariéry a možnosť certifikácie
- Platené externé školenia a certifikácie (napr. TOGAF, ITIL, PMI, atď.)
- Mobilný telefón
- Príspevok na stravovanie
- sick days
- Dovolenka navyše

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Preferujeme IT zameranie alebo prípadne na ekonomiku (iné odbory nie sú vylúčené)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Min 2 roky na pozícii IS/IT analytik v IT spoločnosti, alebo v oblasti informačných technológií

Počet rokov praxe

2

- vyžaduje sa aktívna znalosť anglického jazyka (verbálna a písomná komunikácia),
- silné analytické a logické myslenie,
- orientácia na riešenie problémov - schopnosť identifikovať problém a aktívne pripraviť návrh jeho riešenia,
- silné komunikačné schopnosti na profesionálnej úrovni,
- samostatnosť v riešení pridelených úloh,
- schopnosť tímovej spolupráce (tímový hráč),
- ochota cestovať na služobné cesty,
- ochota intenzívne pracovať, učiť sa, a certifikovať sa

SlovShore je mladá a dynamická spoločnosť so sídlom na Slovensku, ktorá navrhuje a dodáva technologické služby a zameriava sa na poskytovanie outsourcingových služieb v sektore informačných a komunikačných technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4012540  Dátum zverejnenia: 15.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac