Hľadáš si brigádu na leto? Zober si kamoša a poď archivovať!

  • Lokalita
    Bratislava
  • Pracovný pomer
    na dohodu (brigády)
  • Režim práce
    Denný
  • Ponúkaná mzda
    5 € / hodina*
* Plat: 5 €/ hodina (Uvedená výška mzdy predstavuje končenú garantovanú sumu.)
Čo bude tvojou náplňou práce?

Hľadáme dvoch kolegov/kolegyne so zodpovedným prístupom k práci, ktorí sa budú podieľať na archivovaní súpisov a denníkov a zároveň na prenášaní krabíc do registratúrneho strediska (váha 1 krabice cca 3-5 kg).
Jedná sa o prenesenie krabíc z 2 poschodia do auta a následne vyloženie z auta do centrálneho registratúrneho strediska.
Tvojou úlohou bude tiež označovanie krabíc a realizácia záznamov z vykonaných archivačných činností. Pracovať budeš s viacerými kolegami, takže určite by ti nemal chýbať tímový duch a ochota pomôcť kolegom aj v iných ad hoc činnostiach.
Čo ponúkame?

  • Práca v skrátenom pracovnom čase: 4 hodiny denne,
  • Práca pre dvoch (kľudne aj kamarátov, známych),
  • Možnosť každoročnej spolupráce v letných mesiacoch,
  • Možnosť parkovania pre zamestnancov zadarmo,
  • Zabezpečený obed v zvýhodnenej sume,
  • Miesto výkonu práce – Bratislava.

Čo požadujeme?
  • Dostupnosť pracovať v dátumoch od 1.8. 2019 – 28. 8. 2019,
  • Zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam,
  • Skúsenosť s podobnou prácou je výhodou, ale nie podmienkou.
Zaujala vás táto pracovná ponuka?
V tom prípade nás neváhajte kontaktovať.
ID: 3704305   Dátum zverejnenia: 10.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5 € / hodina