Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

GROWWW - Program pre Absolventov

Miesto práce
Bratislava I
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO JE TO GROWWW?

GROWWW je ročný program pre absolventov vysokých škôl a univerzít s praxou maximálne jeden rok po ukončení štúdia, ktorí by radi naštartovali svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti, v Skupine MOL, ktorá je materskou spoločnosťou Slovnaftu.

Nedávno sme predstavili našu novú Stratégiu 2030, s pomocou ktorej sa chceme stať ešte lepšou spoločnosťou a tiež prvou voľbou pre svojich zákazníkov a zamestnancov. Tvoje nápady a kreativita sa nám preto určite zídu.

V 12. ročníku programu GROWWW hľadáme v Slovnafte mladých ľudí na pracovné pozície v oblasti chémie, elektrotechniky, strojárstva, stavebníctva, financií, predaja, obchodu, projektového manažmentu, podpory biznisu, ľudských zdrojov a informačných technológií.

Vieme, že prvá práca môže byť miestami náročná, preto budeš mať počas prvého roka prideleného školiteľa, ktorý ti pomôže s pracovnými úlohami a na ktorého sa budeš môcť vždy obrátiť. Samozrejme, za svoju prácu budeš finančne odmenená/ý.

Chceš naštartovať svoju kariéru u nás a stať sa Growwwákom? Prihlás sa do 29. apríla 2018.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Bude upresnené
Termín nástupu
2018-06-30
Iné výhody

• vianočná mzda;
• výkonnostná odmena;
• mimoriadne odmeny
• bezplatné využívanie športovísk /plaváreň, kurty, sauna a pod./
• parkovanie
• príspevok na stravovanie;
• zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky
• príspevok na DDS
• životné a úrazové poistenie
• sociálne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

* ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v roku 2018 resp. v roku 2017
  * anglický jazyk na úrovni min. B1 (stredne pokročilý)

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 3363333   Dátum zverejnenia: 16.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Bude upresnené