Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Operátor Logistiky

Miesto práce
Bratislava I
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Vykonávanie činností priamo súvisiacich s balením, skladovaním a nakládkou polymérov do prepravných prostriedkov.

Zodpovednosti / Úlohy:
  * Zodpovedať za bezporuchový chod VZV
  * Operatívne riadiť a dozorovať bezchybný chod baliacej linky
  * Kontrolovať správnosť procesu resp. kvalitu balenia polymérov
  * Dodržiavať pracovnú a technologickú disciplínu v zmysle platných predpisov a platnej TD
  * Dodržiavať predpisy BOZP s dôrazom na zabezpečenie čistoty a poriadku na zverenom úseku
  * Zúčastňovať sa pravidelného preskúšania vodičov VZV v požadovaných intervaloch

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Bude upresnené
Iné výhody

• vianočná mzda;
• výkonnostná odmena;
• mimoriadne odmeny
• bezplatné využívanie športovísk /plaváreň, kurty, sauna a pod./
• parkovanie
• príspevok na stravovanie;
• zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky
• príspevok na DDS
• životné a úrazové poistenie
• sociálne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Požiadavky:
  * Stredoškolské vzdelanie s maturitou
  * 3- ročná prax
  * Znalosť výkonu drobných údržbárskych prác
  * Kurz vodičov vysokozdvižných motorových vozíkov
  * Zmysel pre tímovú prácu, časová flexibilita
  * Spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť v práci
  * Ochota pracovať v zmenovom režime

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
ID: 3360155   Dátum zverejnenia: 12.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Bude upresnené