Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Špecialista Investičných Projektov - „Stavbár"

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme nového kolegu so stavebnym zameraním do teamu špecialistov Riadenia investičných projektov. Úlohou úspešného kandidáta bude organizovanie a koordinovanie potrebných aktivít pre úspešnú realizáciu schválených projektov pri dodržaní rozpočtových nákladov, termínov stavieb a technického obsahu projektu v súlade so schválenými zadávacími údajmi projektu. Zodpovednosti/úlohy: * V prípravnej fáze projektu spolupracovať s vlastníkom projektu. Spolupracovať pri príprave rozpočtovaných investičných nákladov, vypracovať harmonogram (v MS Project) realizácie pripravovaného projektu a tak prispievať k presnému určeniu požiadaviek na kapacity. * Zabezpečovať spracovanie dopytovej dokumentácie projektu. Organizovať a dohliadať na proces vyžiadania ponúk potrebných na realizáciu projektu, zúčastňovať sa na vyhodnotení ponúk a príprave zmlúv. * Pripomienkovať projektovú dokumentáciu, riadiť realizačné práce projektu, svojou koordinačnou a kooperačnou činnosťou podporovať postup podľa schváleného harmonogramu, kontrolovať dodržiavanie pravidiel HSE v priebehu realizácie projektov. Predkladať hlásenia (týždenné, mesačné) o stave ním riadených projektov. V predložených ponukách na výkon montážnych prác spolupracovať pri kontrole jednotkových cien oproti cenám definovaným v aktuálnom cenníku prác CENEKON. * Zastupovať investora pri získavaní potrebných povolení stavieb, zabezpečovať technický a stavebný dozor na stavbách počas výstavby * Kontrolovať progres a rozpočet počas realizácie stavieb * Spracovávať mesačné hlásenia o stave stavieb * Preberať stavby od dodávateľa a ich odovzdávanie konečnému používateľovi * Uplatňovať reklamácie a viesť reklamačné konania v rámci garančného obdobia
Ponúkaný plat (brutto)
Bude upresnené
Termín nástupu
2017-12-11
Iné výhody
Iné výhody: • vianočná mzda; • výkonnostná odmena; • mimoriadne odmeny • notebook, mobil v závislosti od pozícii • pružný pracovný čas • bezplatné využívanie športovísk /plaváreň, kurty, sauna a pod./ • parkovanie • príspevok na stravovanie; • zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky • príspevok na DDS • životné a úrazové poistenie • sociálne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.1.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Požiadavky: * vysokoškolské vzdelanie - absolvent stavebnej fakulty * znalosť anglického jazyka - aktívna znalosť slovom aj písmom (komunikácia so zahraničnými dodávateľmi) * prax min. 10 rokov v odbore * znalosť práce s PC (MS Office pokročilý, MS project pokročilý, Autocad základy) * plynulé čítanie technických výkresov a projektovej dokumentácie a orientácia v nich * vodičský preukaz B a aktívne šoférovanie * v prípade potreby ochota cestovať (po SR)

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVNAFT, a.s.
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214

Kontaktná osoba: SLOVNAFT, a.s.
E-mail: poslať životopis
ID: 3263291   Dátum zverejnenia: 7.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.