Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Key Account Manager

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Do nášho predajného teamu na útvare Predaja mazív hľadáme nového kolegu, ktorého hlavnou náplňou by bola starostlivosť o kľúčových zákazníkov, ako aj akvizičná činnosť v segmente automotive na území Slovenska.

Hlavné zodpovednosti a úlohy:
· Aktívne vyhľadávať potenciálnych partnerov a nové potenciálne predajné kanály. Rokovať s potenciálnymi zákazníkmi o možnostiach budúcej spolupráce, prichádzať s návrhmi a riešeniami. Pripravovať cenové ponuky na schválenie a uzatvárať zmluvy s novými zákazníkmi.
· Vytvárať a budovať efektívne a dlhodobo prínosné obchodné partnerstvá. · Zodpovedať za plnenie plánu tržieb a dosahovať plánovaný zisk podľa vopred stanovených KPI.
· Podieľať sa na cenotvorbe v danom segmente.
· Spolupracovať pri tvorbe obchodných stratégií a business plánov pre daný segment.
· Podieľať sa na produktovom manažmente pridelených produktových skupín (spolupráca pri uvádzaní nových produktov na trh, podieľanie sa na marketingových aktivitách, sledovanie aktivít konkurencie).
· Vytvárať a priebežne aktualizovať databázu stálych a potenciálnych zákazníkov v danom teritóriu alebo segmente.
Iné výhody
  • vianočná mzda;
• výkonnostná odmena;
• mimoriadne odmeny
• notebook, mobil v závislosti od pozícii
• pružný pracovný čas
• bezplatné využívanie športovísk /plaváreň, kurty, sauna a pod./
• parkovanie
• príspevok na stravovanie;
• zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky
• príspevok na DDS
• životné a úrazové poistenie
• sociálne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupna
  • Anglický jazyk mierne pokročilý
  • Skúsenosti v oblasti obchodu - min. 2 roky;
  • Vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič); * práca s PC - MS Office, Excel
  • Práca na území SR (možnosť Home Office), nie je podmienka trvalé bydlisko v Bratislave

Iné požadované zručnosti:
  • Vynikajúce negociačné zručnosti,
  • Prezentačné zručnosti, komunikatívnosť;
  • Flexibilita, ochota cestovať;
  • Ochota pracovať pod tlakom s vysokým nasadením;
  • Tímový hráč.

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVNAFT, a.s.
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214

Kontaktná osoba: Ľudské zdroje
E-mail: poslať životopis
ID: 3262298   Dátum zverejnenia: 6.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.