Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Prevádzka informatiky - referent

Miesto práce
Žilina
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Účel práce: Práca na Linke Pomoci pre čerpacie stanice, ktorá je centrálnym kontaktom pre riešenie používateľských a technických problémov a požiadaviek týkajúcich sa IT systémov na čerpacích staniciach zamestnávateľa na Slovensku a v Českej Republike Zodpovednosti / Úlohy: * Zaevidovanie a zdokumentovanie všetkých žiadostí (požiadavky, incidenty, výpadky....), ktoré boli zaslané / nahlásené / zistené na Linke Pomoci pre ČS do HelpDesk systému * Efektívne samostatne spracovať, analyzovať a riešiť prichádzajúce žiadosti (požiadavky, incidenty, výpadky....) a ak je to potrebné poskytnúť technickú podporu riešiteľom druhej úrovne a tretej úrovne IT * Efektívne samostatne spracovať a riešiť, prípadne eskalovať vzniknuté incidenty * Poskytovať efektívne poradenstvo užívateľom IT systémov v rozsahu svojich kompetencií * Komunikácia a eskalovanie požiadaviek na ďalšiu úroveň IT podpory (ak je potrebné) * Samostatné spracovanie štatistík a reportingu z HelpDesk systému a iných podkladov podľa požiadaviek * Vykonanie a spracovanie analýz IT systémov v rozsahu svojich kompetencií * Spúšťanie procesov, riadenie spúšťania procesov ostatných relevantných IT aplikácií a systémov podľa výsledkov samostatne vykonanej analýzy žiadosti (požiadavky, incidentu, výpadku....) * Kontrola notifikácií - kontrola výsledku behu automatizovaných procesov a vykonanie potrebných krokov * Spolupráca pri riešení neštandardných stavov s 2. a 3. úrovňou IT podpory s internými alebo externými partnermi * Komunikácia s inými riešiteľskými skupinami v rámci medzinárodnej skupiny
Ponúkaný plat (brutto)
Bude upresnené
Termín nástupu
2017-12-14
Iné výhody
  • vianočná mzda; • výkonnostná odmena; • mimoriadne odmeny • notebook, mobil v závislosti od pozícii • pružný pracovný čas • príspevok na stravovanie; • zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky • príspevok na DDS • životné a úrazové poistenie • sociálne výhody vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy
Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Požiadavky: * Stredoškolské s maturitou (IT oblasť) alebo Vysokoškolské I. stupňa (IT oblasť) * Min. 1 ročná prax z oblasti poskytovania IT podpory * Samostatná práca s PC na vysokej úrovni * Microsoft Office - pokročilý užívateľ * Aktívna znalosť slovenského jazyka slovom / písmom * Znalosť anglického jazyka písmom / slovom- úroveň B1 * Schopnosť plynulej verbálnej komunikácie Výhody: * Znalosť českého jazyka * Paragraf 21 - elektrotechnik vyhl. MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. Iné požadované zručnosti: * Schopnosť pracovať na 12 hodinové zmeny v nepretržitom režime ( 24 x 7 ) * Komunikačné zručnosti, pro-klientská orientácia * Pozitívny vzťah k IT problematike * Dôslednosť a zodpovednosť * Dobrá organizácia a metodika práce * Analytický a pragmatický prístup k problémom a riešeniam * Dobré zvládanie stresových situácií * Ochota učiť sa * Zmysel pre spoluprácu s ostatnými IT pracovníkmi a dodržiavanie pravidiel * Tímový hráč * Flexibilita

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
SLOVNAFT, a.s.
Vlčie hrdlo 1
824 12 Bratislava 214

Kontaktná osoba: SLOVNAFT, a.s.
E-mail: poslať životopis
ID: 3262297   Dátum zverejnenia: 6.12.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.