Ak uvažujete o zamestnaní sa v našej spoločnosti, určite Vás bude zaujímať, akých spolupracovníkov hľadáme a čo ponúkame.
Naším cieľom je pracovať s aktívnymi a vzdelanými ľuďmi, ktorí:
  • sa zaviazali zlepšovať svoje vlastné výsledky aj výsledky spoločnosti,
  • sú otvorení rozvíjaniu sa a získavaniu nových znalostí,
  • sú výkonní aj v multi-kulturálnom prostredí,
  • sú na dosiahnutie úspechu pripravení stať sa tímovými hráčmi.
Ako zamestnávateľ kladieme veľký dôraz na vzdelávanie, motiváciu, kariérny rast a hodnotenie výsledkov našich zamestnancov.

Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby všetci naši zamestnanci cítili záväzok za úspech našej skupiny spoločností. Jedine tak dosiahneme, že na profesionálnom poli budeme medzi najlepšími. Sme presvedčení, že predovšetkým zosúladením cieľov jednotlivcov a organizácie môžeme udržať svoju obchodnú úspešnosť a postavenie na trhu.

Recruiter so vzťahom k sociálnym médiám

Miesto práce
Bratislava
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ľudia sú pre nás na prvom mieste. Spoliehame sa na ich odbornosť, profesionalitu a otvorenú spoluprácu. Priťahujeme talentovaných a ambicióznych ľudí, ktorí chcú prinášať zmenu. Rozvíjame ich zručnosti a znalosti v snahe dlhodobo ich motivovať a podporiť ich zanietenosť pre to, čo robia. Budujeme silné partnerstvá, fungujúce ako rôznorodé tímy, aby sme boli najlepší.
Koho hľadáme?
Hľadáme kreatívneho a zapáleného kolegu, ktorý by svojimi nápadmi prispel k vybudovaniu silného recruitingového centra. Našou ambíciou je byť nielen centrom odborného poradenstva pre business vo všetkých otázkach týkajúcich sa výberu a náboru talentovaných a šikovných ľudí do našej spoločnosti, ale aj tímom profesionálov, ktorí u kandidátov maximalizujú pozitívny zážitok z celého výberového procesu.

Ako u nás môžeš využiť svoje znalosti?
Tvojou úlohou bude:
  • zastrešenie celého procesu výberu kandidátov v snahe, prostredníctvom získania talentovaných ľudí, pomáhať businessu napĺňať jeho ciele
  • manažovanie interných a externých žiadostí spôsobom, ktorí zabezpečí plynulý priebeh výberového procesu a maximalizuje pozitívny zážitok kandidáta z neho,
  • návrh najvhodnejších kanálov pri vyhľadávaní kandidátov na pracovné pozície (sociálne siete, personálne agentúry, Profesia, referral a pod.),
  • spolupráca na príprave konceptov vedúcich k podpore a zdokonaleniu procesu náboru a výberu zamestnancov a na ich implementácii,
  • zastrešenie procesu on-boardingu novoprijatých zamestnancov,
  • príprava pravidelných a ad hoc reportov na základe požiadaviek,
  • participácia na lokálnych a skupinových projektov v oblasti recruitingu,
  • participácia na assessment, resp. development centrách v roli hodnotiteľa,
  • aktívna propagácia našej spoločnosti na stránkach sociálnych sietí,
  • aktívne využívanie sociálnych sietí na priame vyhľadávanie, oslovovanie a prilákanie nových talentov do spoločnosti,
  • networking - budovanie siete kontaktov v oblasti recruitingu s cieľom zdieľať best practices.

Ponúkaný plat (brutto)
Bude upresnené
Termín nástupu
ihneď
Iné výhody
dobré platové ohodnotenie;
  • vianočná mzda;
  • výkonnostná odmena;
  • notebook, mobil podľa potreby;
  • príspevok na stravovanie;
  • zdravotná starostlivosť - preventívne a periodické lekárske prehliadky
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)
Aby si naplnil požiadavky kladené na túto pozíciu, je nevyhnutné, aby si mal:
  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa - výhodou je špecializácia ľudské zdroje, psychológia
  • prax na obdobnej pozícii - minimálne 2 roky
  • znalosť náborových a výberových metód
  • znalosť pracovného trhu, schopnosť rozpoznať trendy na trhu
  • znalosť anglického jazyka na úrovni pokročilý (C1)
  • znalosť práce s e-rertuitingovým nástrojom TALEO je výhodou

Si navyše?
  • tímový hráč so silnými písomnými a verbálnymi komunikačnými schopnosťami,
  • so schopnosťou pracovať pod tlakom a obmedzenými časovými možnosťami,
  • so schopnosťou budovať dôveru,
  • prijímať rýchle a správne rozhodnutia?

A máš?
  • dobré organizačné schopnosti a schopnosť plniť viacero úloh naraz v obmedzenom časovom rámci,
  • pozitívny vzťah k administratívnym úlohám (udržiavanie databáz, komunikácia s kandidátmi, vystavovanie objednávok na personálne agentúry a pod.),
  • vzťah k sociálnym médiám, bloggovaniu, prezentovaniu aktivít spoločnosti atraktívnym spôsobom?

Tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť poslaním svojho životopisu!

SLOVNAFT, a.s. so sídlom v Bratislave patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Slovensku a svojim zamestnancom poskytuje širokú škálu benefitov. Je členom medzinárodnej Skupiny MOL a jednou z najmodernejších európskych rafinérií. Zároveň prevádzkuje najväčšiu sieť čerpacích staníc na Slovensku.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov
Počet zamestnancov
1000 a viac zamestnancov
Adresa
Slovnaft, a.s.
Vlčie hrdlo
824 12 Bratislava

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Výbochová
E-mail: poslať životopis
ID: 3210995   Dátum zverejnenia: 10.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.