Koordinátor kvality - QOP ( Riadenie kvality, organizačné plánovanie a riadenie procesov )

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 1500,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
o Výkon činností spojených s kontrolou kvality a dozorovaním kritických činností údržby
Zodpovednosti / Úlohy:
o Dozorovanie výroby strojných dielov a technologických zariadení (diely rotačných strojov, stabilné nevyhrievané nádoby – rúrkové zväzky, výmenníky tepla, kolóny, nádrže) navrhnuté podľa STN EN 13445 alebo ASME kódu
o Pripomienkovanie a schvaľovanie plánov kvality dodávateľov náhradných dielov
o Dozorovanie kritických činností počas odstávok
o Plnenie úloh súvisiacich s manažérstvom kvality podľa potrieb útvaru QOP

Výhody z Kolektívnej zmluvy:
- garantovaná vianočná odmena ( 13 plat )
- ročná výkonnostná odmena ( 14 plat )
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na dopravu do zamestnania 240,-€ ročne
- nadštandardná lekárska starostlivosť
- možnosť bezplatného využívania športovísk ( plaváreň, sauna, tenisové kurty, športová hala )
- pestrá ponuka jedál s doplatkom zamestnanca od 0,60 €
- príspevok pri narodení dieťaťa
- firemná materská škôlka a jasle s príspevkom zamestnávateľa
- jubilejné odmeny garantované Kolektívnou zmluvou
- zaujímavé odchodné pri odchode do dôchodku
- maximálny príspevok zamestnávateľa podľa legislatívy pri práceneschopnosti
- voľno na regeneráciu nad rámec zákona podľa Kolektívnej zmluvy
- sociálna výpomoc v ťažkých životných situáciách
- zamestnanecké parkovisko

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie , najlepšie strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

o Revízny technik podľa §24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z. pre VTZ tlakové, plynové
o Zváračský inžinier / zváračský technológ certifikovaný spol. IIW / EWF plniaci úlohy koordinátora vo zváraní podľa STN EN ISO 14731
o Certifikát VT2 + PED pre vizuálnu kontrolu zvarov podľa STN EN ISO 9712
o Znalosť NDT skúšok: PT, MT, RT, UT, ET pre zvary a odliatky
o Schopnosť a oprávnenie čítania rádiogramov výhodou
o 3 - ročná prax v oblasti kontroly kvality a prebierok VTZ a TZ
o Výkon služobných ciest v tuzemsku i v zahraničí
o Schopnosť technicky myslieť
o Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
o Ochota odovzdávať skúsenosti tímu
o Samostatnosť v plánovaní práce

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3543469  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 1500,- eur