Mechanik strojov a zariadení - Dielňa opráv rotačných strojov

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 850,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Opravy a údržba rotačných strojov(čerpadlá, kompresory, turbíny, prevodovky, dúchadlá a iné) a armatúr(PSV, posúvače, guľové kohúty, stavoznaky, nepriebojné poistky a iné)
Zodpovednosti / Úlohy:
• Opravy a údržba rotačných zariadení a armatúr podľa technologických postupov
• Práca so špecializovanými zariadeniami pre výkon opráv(Fixtur laser, tlakovacie stolice)
• Práca s ručným náradím ( vŕtačky, brúsky, momentové kľúče)
• Práca s jednoduchou technickou dokumentáciou ( výkresy, revízne správy, normy )
• Jednoduchá administratívna činnosť ( denníky, pracovné povolenia )

• Výhody z Kolektívnej zmluvy
- garantovaná vianočná odmena ( 13 plat )
- ročná výkonnostná odmena ( 14 plat )
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na dopravu do zamestnania 240,-€ ročne
- nadštandardná lekárska starostlivosť
- možnosť bezplatného využívania športovísk ( plaváreň, sauna, tenisové kurty, športová hala )
- pestrá ponuka jedál s doplatkom zamestnanca od 0,60 €
- príspevok pri narodení dieťaťa
- firemná materská škôlka a jasle s príspevkom zamestnávateľa
- jubilejné odmeny garantované Kolektívnou zmluvou
- zaujímavé odchodné pri odchode do dôchodku
- maximálny príspevok zamestnávateľa podľa legislatívy pri práceneschopnosti
- voľno na regeneráciu nad rámec zákona podľa Kolektívnej zmluvy
- sociálna výpomoc v ťažkých životných situáciách
- zamestnanecké parkovisko

Ak Vás tento inzerát zaujal, prosím pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, najlepšie mechanik strojov a zariadení

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Osvedčenie na opravy VTZ tlakových a plynových podľa § 18 vyhlášky č.508/2009 Z.z.
• Schopnosť technicky myslieť
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Zodpovednosť
• Flexibilita
• Ochota ďalšieho vzdelávania

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3396134  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 850,- eur