Technik ( Bezpečnostný technik ) - SD&HSE ( Trvalo udržateľný rozvoj a Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci )

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupný plat 1350,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Zabezpečovať plnenie legislatívnych a iných požiadaviek v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, trvalo udržateľného rozvoja, ochrany životného prostredia, podieľať sa na zavádzaní a udržiavaní SCC/VCA certifikácií spoločnosti.
Zodpovednosti / Úlohy:
Udržiavať a aktualizovať register dokumentov o posúdení rizika
Podieľať sa na určovaní bezpečných pracovných postupov
Kontrola pracovísk, pracovných prostriedkov, pracovných postupov, usporiadanie pracovných miest a organizácie prác, 5S audity
Kontrolovať dodržiavanie legislatívnych požiadaviek a interných predpisov v oblasti BOZP
Udržiavať SCC certifikát spoločnosti
Podieľať sa na zostavovaní ročného plánu trvalo udržateľného rozvoja a spracovanie reportov o plnení akčného plánu
Podieľať sa na tvorbe interných predpisov

Benefity vyplývajúce z platnej Kolektívnej zmluvy ( Výkonnostná odmena, Vianočná odmena, príspevok zamestnávateľa zo sociálneho fondu, príspevok zamestnávateľa na DDS a iné )

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: iveta.zalubelova@mao.slovnaft.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Osvedčenie Bezpečnostný technik v zmysle Zákona č.124/2006 Z. z. v platnom znení
- Práca v programe Be Soft výhodou

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vlčie Hrdlo, P.O.BOX 52
820 03 Bratislava 23

Kontakt

ID: 3388535   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupný plat 1350,-€