Technológ - Čistička železničných cisterien

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo, P.O.BOX 52, 820 03 Bratislava 23, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Tvorba technologickej dokumentácie , metodických, pracovných a technologických postupov čistenia a údržby, kontrola realizácie čistenia na prevádzke Čistiaca stanica železničných cisterien (ČSC).
Zodpovednosti / Úlohy:
• Zodpovedá za dodržiavanie technologických a pracovných postupov podľa Technologického reglementu pre ČSC.
• Zabezpečuje potrebné čistiace prostriedky nutné pre riadnu činnosť stanice.
• Kontroluje dodržiavanie dohodnutých termínov čistenia a navrhuje opatrenia pri ich nedodržiavaní.
• Zabezpečuje styk s pracovníkmi železničnej dopravy pri plánovaní harmonogramu čistenia železničných cisterien.
• Zabezpečuje čistenie auto cisterien, vystavuje faktúry a vykonáva pokladničné operácie.
• Vykonáva dennú kontrolu strojno-technologického zariadenia a uplatňuje požiadavky na odstraňovanie zistených závad.
• Zabezpečuje zber, uskladnenie , označenie a likvidáciu vzniknutých odpadov na stanici.
• Zastupuje vedúceho pracovnej skupiny počas jeho neprítomnosti.
• Kontroluje dodržiavanie všeobecných zásad bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia.
• Kontroluje a koordinuje externých dodávateľov.

Výhody z Kolektívnej zmluvy

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Chemické alebo strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Prax v odbore je výhodou
• Technické myslenie
• Schopnosť pracovať samostatne, aj tímovo.
• Zodpovednosť
• Flexibilita
• Ochota ďalšieho vzdelávania

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3216375  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou