Prevádzkar reštaurácie

SLOVMEDIC s.r.o.

Miesto práce
Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacKu mzde podiel na zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmem do zamestnania prevádzkara-odborného zástupcu do koliby-reštaurácia, vináreň, ubytovanie
v Senici od 1.marca 2020. Pri kolibe bude mini-zoo.
Informácie o pracovnom mieste:
Riešenie celého chodu koliby ako celku
Vedenie, motivovanie a kontrolovanie zamestnancov
Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru
Predpríprava účtových dokladov pre účtovníka
Príprava a realizácia spoločenských akcií
Riešenia hmotnej zodpovednosti všetkých zamestnancov
Zodpovednosť za všetky poskytované služby
Riešenie neštandartných prípadov v prevádzke, sťažností a reklamácií
Požiadavky na zamestnanca:
Pracovná zanietenosť, nápaditosť a čestnosť,minimálne stredoškolské vzdelanie,prax v odbore minimálne 4 roky-hotelové,gastro,cestovný ruch,management
Práca s PC,základné znalosti fakturácie,skladového hospodárstva,znalosť jazykov výhodou,prípadne prax v zahraničí
Predpokladaná mzda 1000-1500 EUR.
Zašlite Vašu predstavu prevádzky tejto koliby na e-mail spolu so životopisom.
Kontaktná osoba Mgr. Jaroslav Švárny tel.č. 0911 497 330, e-mail: [email protected]
Prax nutná.

Ponúkam mzdu, benefity na zisku, ubytovanie, stravu.

Prax v odbore minimálne 4 roky-hotelové,gastro,cestovný ruch,management.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

Zdravotníctvo, obchod, gastronómia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Sládkovičova 199/2Sotinská
905 01 Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Janka Švárna
Tel.: +421911497330
E-mail: poslať životopis
ID: 3846080  Dátum zverejnenia: 12.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac