Prevádzkar

SLOVMEDIC, s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1000 až 1500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmem do zamestnania prevádzkara-odborného zástupcu do koliby-reštaurácia,vináreň ,ubytovanie
v Senici od 1.januára 2019. Pri kolibe bude mini-zoo.
Informácie o pracovnom mieste:
Riešenie celého chodu koliby ako celku
Vedenie,motivovanie a kontrolovanie zamestnancov
Objednávanie,preberavanie a kontrolovanie tovaru
Príprava,realizácia spoločenských akcií
Riešenia hmotnej zodpovednosti všetkých zamestnancov
Zodpovednosť za všetky poskytované služby
Riešenie neštandartných prípadov v prevádzke,sťažností a reklamácií
Požiadavky na zamestnanca:
Pracovná zanietenosť,nápaditosť a čestnosť,minimálne stredoškolské vzdelanie,prax v odbore minimálne 4 roky-hotelové,gastro,cestovný ruch,management
Práca s PC,základné znalosti fakturácie,skladového hospodárstva,znalosť jazykov výhodou,prípadne prax v zahraničí
Predpokladaná mzda 1000-1500 EUR.
Zašlite Vašu predstavu prevádzky tejto koliby na e-mail spolu so životopisom.
Kontaktná osoba Mgr. Jaroslav Švárny tel.č. 0911 497 330, e-mail: [email protected]

Ponúkam mzdu, benefity na tržbe, ubytovanie, stravu.

Informácie o výberovom konaní

Spolu s CV zašlite na e-mail Vašu predstavu vedenia koliby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

Obchod, gastronómia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3469337  Dátum zverejnenia: 13.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 až 1500 Eur