Можливість для людей з України

Hľadáme šikovného skladníka/skladníčku s oprávnením na VZV/W1. Ubytovanie a doprava zabezpečená. (Beckov)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Beckov
Termín nástupu
ihneď
7,67 EUR/hod.Základná hodinová mzda : 7,67 € brutto Príplatok nočná = 1,43 € brutto Príplatok sobota = 1,79 € brutto Príplatok nedeľa = 3,58 € brutto Príplatok sviatok = 7,67 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Základné zodpovednosti: produktivné činnosti
• Zodpovedá za správne zaskladnenie/vyskladnenie/doplnenie palety
• Zodpovedá za správne systémové potvrdenie palety
• Zodpovedá za dodržiavanie BOZP na pracovisku
• Zodpovedá za značenie dochádzky/zverených úloh v systéme
• Pracuje podľa pokynov nadriadeného danej zmeny
• Je zodpovedný za správnosť a dodržanie firemných postupov pri
manipulácii s vratnými obalmi. Zabezpečuje prehľadnosť uloženia
vratných obalov, čistotu skladovacieho a manipulačného priestoru.
Plní príkazy nadriadeného pracovníka.
* Práca sa vykonáva za použitia motorového vozíka (retrák)

Pracovná pozícia kvalifikovaný skladník je zaradená do druhej
kategórie podľa zdravotného rizika vykonávanej práce.

Teplá strava - kantína (za 1 € jedno jedlo na deň)
Zabezpečené ubytovanie zdarma.
Možnosť záloh
Koordinátor nonstop k dispozícií

Doprava :
Trasa 1 : Trenčín Juh-Trenčín Tescco- Trenčín Perla - Trenčianská Turná-Trenčianske stankovce - Krivosúd Bodovka-Beckov-Hella
Trasa 2 : Pruské námestie - Ilava OC IDEA - Dubnica n.Váhom - Trenčianská Teplá - Dobrá - Opatová - Trenčín - Trenčianske Bohuslavice - Beckov
Trasa 3 : Vrbové - Krakovany - Piešťany - Horná Streda - Trebatice - Brunovce - Potvorice - Považany - Nové Mesto - Beckov
Trasa 4 : Drietoma - Kostolná - Chocholná - Adamovské Kochanovce - Lieskové - Melčice - Ivanovce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient pracuje v logistickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• Oprávnenie na riadenie motorových vozíkov tried: I/A, I/C, I/D, I/W1
• Znalosť interných systémov ORWMS, PUTTY, PRS -

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4774797  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,67 EUR/hod.