Можливість для людей з України

1200 € pre vodičov NZV. Nástup ihneď, zdarma Vám urobíme doklady na VZV, ubytovanie zdarma, doprava zdarma (Nitra)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 - 1 200 EUR/mesiac+ prémie, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijíma, vydáva, vychystáva materiál a kontroluje ho podľa objednávky
• Príjem a fyzická kontrola materiálu v porovnaní s dodacím listom – operátor skladu na príjme
• Práca so skenerom
• Prebaľuje, triedi, prerátava
• Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
• Vykonáva inventúry

3- zmenná prevádzka:
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00
22:00 - 06:00

• V prípade záujmu možnosť zaškolenia na vodiča VZV
• Mesačné bonusy do 10% zo základnej mzdy
• 13. plat
• Príspevok pri narodení dieťaťa
• Príspevok v prípade mimoriadnej situácie
• Príspevok pre bezplatných darcov krvi
• Príspevok pri pracovných výročiach
• Finančný príspevok na dopravu
• Stravné hradené nad rámec zákona
• Poskytujeme ubytovanie
• Práca v medzinárodnej spoločnosti pre zákazníka, ktorý je lídrom v
automobilovom priemysle
• Participácia na projektoch s medzinárodným, multikultúrnym tímom a
účasť na vzdelávacích aktivitách
• Využívanie anglického jazyka
• Práca v dynamickom tíme
• Možnosť kariérneho rastu
• Vybavenie METRO karty v prípade záujmu
• Multisport karta
• VIP účet v Datart so zľavami
• Zdarma zabezpečená doprava v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Sereď, Trnava, Hlohovec, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno, Hurbanovo, Tlmače, Vráble, Šurany/ finančný príspevok na dopravu
• Poskytujeme UBYTOVANIE

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Práca je vhodná je pre každého, nepotrebujete predchádzajúcu skúsenosť, pretože všetko potrebné Vás naučíme

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4593600  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac