Можливість для людей з України

Najlepšia práca v Bratislave za 1400 € mesačne s ubytovaním úplne zadarmo ! Posledné voľné miesta ! (operátor výroby)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 006 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednoduchá práca v automobilovom priemysle - skrutkovanie, zapájanie káblov. Kompletizácia palubných dosiek. Práca v stoji. Pracuje sa na 3 zmeny od pondelka do piatku po 8 hodín.

Základna mzda 1006.- €

Príplatok 5% zo základnej mzdy pri zaradení v 3. zmennej prevádzke a príplatok 10% .
Variabilná zložka mzdy 120.- €
Odmena za každú pozíciu 5.- € (pri znalosti 5 pracovných pozícií odmena 100.- €, toto Motivačné odmeňovanie nadčasov (napr. pri 3 ½ dňových nadčasoch + 20.- € , odmena pri 6 ½ dňových nadčasoch 60.- €, pri 9 ½ dňových nadčasoch + 120.- € atď..)

Odmena za odporúčanie nového kolegu 400.- € (po odpracovaných 3 mesiacoch 200.- € a po 6.mesiacoch ďalších 200.- €)

Príplatky podla platnej legislatívy.
Automatické zvýšenie základnej mzdy po 6 mesiacoch, resp. pravidelná valorizácia ku 1.1.

Zabezpečené ubytovanie zdarma.

Firemné autobusy z obcí: Stupava, Malacky, Veľké Leváre, alebo Závod, Moravský sv.Ján, Sekule, Borský sv. Jur, Kúty, alebo Stupava, Lozorno, Jabloňové, Pernek, Kuchyňa, Rohožník, Sološnica.
Zabezpečená aj kyvadlová doprava zo Zlatých pieskov a Ivánskej cesty, od OC VIVO, z hlavnej vlakovej stanice v Bratislave, z Patónky a z Lamača do zamestnania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá kompletizáciou palubných dosiek do automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4588488  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 006 EUR/mesiac