Можливість для людей з України

Teraz Plus 370 €!Už zajtra pracujete ! Práca vo výrobe LCD televízorov v Nitre - na 2 zmeny (žiadne nočné) + ubytovanie, zálohy, super strava, doprava

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,77 - 5,26 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch - obsluha automatizovanej pracovnej linky
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- ( práca v stoji) -skrutkovanie, balenie, lepenie, montáž
- šróbovanie, pripájanie konektorov - káblov - nenáročná práca aj pre začiatočníkov v oblasti výroby

Práca na 2 zmeny po 8 hodín od pondelka do piatku.

DOPRAVA:

Linka NR 1 Hlohovec-Klačany-Rišňovce-Alekšince-Zbehy-Čakajovce
Linka NR 2 Trnava-Modranka-Sereď-Šintava
Linka NR 3 Trakovice-Bučany-Brestovany-Dolné Lovčice-Zavar-
Križovany nad Dudváhom-Vlčkovce-Veľké zálužie-Lehota
Linka NR 6 Šala-Šala Veča-Horná Kráľová-Močenok-Cabaj Čápor
Linka ZM 1 Zl.Moravce-Martin n.Žitavou-Sľažany-Neverice-Jelenec-
Žirany-Koliňany-Pohranice-Nitrianske Hrnčiarovce

Príplatky za prácu nadčas, prácu v sobotu
Ubytovanie zdarma
Bonusový systém:
dochádzkový bonus + 110 €
výkonnostný bonus + 55 €

pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné v hodnote 4,50€ formou stravovacej karty
- možnosť záloh po 1. odpracovanom týždni
- zmluvná doprava z okolia
- ubytovanie
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačník cca
20€/
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- celodenná starostlivosť koordinátora

Priemerná celkova hrubá mzda vrátane príplatkov cca. 1100 - 1150 €

TERAZ NAVYŠE 2 BONUSY PRE KAŽDÉHO:
Inflačný bonus 250€ vyplácaný za novembrovú mzdu v decembri pre všetkých zamestnancov, ktorí k 30.11.2022 budú aktívni a zároveň nebudú v skúšobnej dobe.

Mesačný náborový bonus 120€/mesiac, pre novonastupujúcich zamestnancov, ktorý bude kumulatívne vyplatený v novembrovej mzde v decembri. Výška bonusu bude závisieť od termínu nástupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky. Vo svete zamestnáva niekoľko tisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4401932  Dátum zverejnenia: 13.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,77 EUR/hod.