Jednoduchá práca, žiadne testy, zarobíte minimálne 900 Euro, zvozová doprava zdarma, ubytovanie zabezpečené (operátor výroby Voderady pri Trnave)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
781 - 1 250 EUR/mesiac+ prémie, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na 3 zmeny od pondelka do piatku po 8 hodín.
Náročná práca v stoji. Skladanie, montovanie, balenie autosedačiek, naťahovanie poťahov.

nástupná mzda 781€ + dochádzkový bonus 100€ a výkonnostný bonus 17% to čo je do 130€
Spolu = 1013 € brutto

Závodné stravovanie, teplá strava za 0,74 €, najdrahšie jedlo za 0,97 € za porciu plus 2 kávy zdarma.

Náborový príspevok 450 € za odporúčanie známeho.

Ubytovanie "zdarma" v hodnote 260 € z ktorých zamestnanec platí iba 40 € mesačne. Zvyšných 220 € za ubytovanie prepláca zamestnávateľ.

Doprava zdarma z týchto miest:
Veľké Úľany, Jelka, Pezinok, Cífer, Piešťany, Sokolovce, Hlohovec, Šulekovo, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Trnava, Zeleneč, Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, Kajal, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady, Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Dunajský Klátov, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Abrahám, Hoste, Majcichov, Smolenice, Boleráz, Klčovany, Šelpice, Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Hrnčiarovce, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Senec.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Práca vhodnejšia pre mužov.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4333895  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 781 EUR/mesiac