Koordinátor - tlmočník vo výrobe (nepracujete, len tlmočíte) hovoriaci perfektne slovensky/ukrajinsky alebo rusky (Sládkovičovo)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 160 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zamestnancov 24/7
- realizácia výberových pohovorov
- testovanie kandidátov, vyhodnocovanie testov, prezentácia v ukrajinskom alebo ruskom
jazyku.
- starostlivosť o zamestnancov na ubytovni
- príprava podkladov na cudzineckú políciu a pomoc ľuďom pri vybavovaní agendy na
štátnych inštitúciách
- riešenie vstupných lekárskych prehliadok pre zamestnancov
- pomoc zamestnancom (cudzincom) pri zdravotných a iných problémoch, minimálne
formou tlmočenia
- administratíva
- príprava reportov, tabuliek, vyhodnotení jednotlivých procesov
- nábor zamestnancov
- starostlivosť nie len o zamestnancov z iných krajín ale aj zo Slovenska
- je potrebné dokonal ovládať prácu s počítačom, balík programov MS OFFICE

- základná nástupná mzda 850€/brutto
- stravné lístky 3,83 €
- služobný telefón, notebook, v prípade potreby služobné auto na pracovné úlohy

Prosím aby sa nehlásili cudzinci s prechodným pobytom. Takýchto kandidátov nebudeme ani kontaktovať. Nevieme ich bohužiaľ zamestnať.
Hľadáme ľudí s trvalým pobytom na území SR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pracujúca v automobilovom priemysle.
Oblasť priemyselnej výroby, kde sa môžu zamestnať ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4323300  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac