Práca v potravinárskom priemysle, zamestnáme aj staršie ženy, mzda až 1150 €, ubytovanie zabezpečené (operátor výroby Topoľčany)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 150 EUR/mesiac+ prémie, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na 2 zmeny od pondelka do piatku po 8 hodín.
Práca v stoji.
Práca spočívajúca v manipulácii s mäsom a jeho ďalšou úpravou, ukladaním do obalového materiálu a obslužné činnosti týkajúce sa manipulácie s mäsom, kostenie hydinového mäsa.
2-zmenná prevádzka, spravidla od 6,00 do 14,00 hod. a od 14,00 do 22,00 hod., možnosť práce nadčas max. v zákonných limitoch 32 hodín za mesiac; zamestnávateľ poskytuje stravu v oboch zmenách za 0,50€ / jedlo, možnosť výberu zo 4 jedál.; zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie a obuv a iné OOPP podľa interných predpisov (jednorázové rukavice, čiapky, štuple do uší a iné).
Vybavíme Vám zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve.
Ide o rizikové pracovisko 3. hluk.
Práca v chlade 4 - 12 st. C.
Ručná manipulácia s bremenami.

Pracovník na tejto pracovnej pozícii vykonáva prácu na výrobnej linke podľa určených predpisov, pracovných postupov, pokynov a inštrukcií vedúceho pracovníka.

Ubytovanie zabezpečené, za 50 €/mesiac.

1x za dva mesiace má zamestnanec nárok (pri splnení dochádzky) na mrazené hydinové mäso v objeme cca 10-12 kg; dovolenková odmena a vianočná odmena; pracovné voľno nad rámec zákona ; zdravotné benefity – masáže a pedikúra.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním kuracieho mäsa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4239015  Dátum zverejnenia: 15.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac