Upratovanie skladov, likvidácia papierového odpadu. Jednoduchá manuálna práca. (Upratovač - Sereď)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nepretržitá prevádzka, práca na 10-hodinové zmeny. Systém ranná, nočná, dva dni voľno.

Náplň práce:
o jednoduché čistiace a upratovacie práce, tlačenie/presun kontajnerov v rámci haly, rôzne pomocné práce.

4€ /hod v hrubom na TPP
+ všetky zákonné príplatky za soboty, nedele, nočné a nadčasy.
+ možnosť zálohy po 2 odpracovaných týždňoch
+ možnosť príspevku na ubytovanie (max. do výšky 100 €/mesiac)
+ ďalšie príplatky riešené individuálne za obsluhu podlahového automatu...

Ubytovanie je zabezpečené v sume 7 €/noc bez DPH. Doprava z ubytovne do zamestnania je zdarma.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Upratovacia spoločnosť s pôsobnosťou v rámci celej Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4167892  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.