Pekár, pracovník na obkladaní pečiva - výroba obložených bagiet. U nás práca voní a chutí ! (Sládkovičovo)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
623 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme krásnu novú plnoautomatickú pekáreň a hľadáme ľudí ktorí majú skúsenosti z pekárne alebo ktorí majú záujem sa naučiť niečo nové.
Ak neviete alebo nechcete pracovať v pekárni, môžete nám pomôcť pri výrobe samotných bagiet.
Robíme tie najlepšie bagety, ktoré pozná nie len celé Slovensko ale i okolité krajiny. Pracujeme s najlepšími a najkvalitnejšími surovinami, takže u nás Vám práca bude voňať a chutiť.

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke. Zmeny 10 - 12 hodinové podľa veľkosti objednávok. V pekárni pracujete pri vysokých teplotách, pri obkladaní bagiet v chladnejšom prostredí okolo 10 - 12 stupňov Celzia a v špeciálnom hygienickom oblečení.

Mzda – podľa výkonu ( garancia minimálnej mzdy pre I.stupeň náročnosti plus príplatky za prácu v nadčase a prácu v sobotu, nedeľu a v noci)

Pekár – ide o pomocné práce v pekárni ( skladanie pečiva, kontrola výrobného pásu, dávkovanie surovín)

Mzda v priemere 623,00 +70 eur variabilná zložka,plus príplatky za prácu v nadčase,sobotu,nedeľu

Priemerná mzda cca. 800 - 950 euro.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pracujúca v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4070105  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 623 EUR/mesiac