Tlmočník hovoriaci srbsky a slovensky vo výrobe (nepracujete, tlmočíte iba)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Sládkovičovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
843,5 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s trvalým pobytom na Slovensku alebo s preukazom zahraničného Slováka s povolením pracovať, ktorý ovláda srbský a slovenský jazyk slovom i písmom.
Vašou úlohou bude starať sa o skupinu 5-6 ľudí vo výrobe, tlmočiť požiadavky nadriadených voči nim a naopak. Kontrolovať ich pracovnú činnosť a v prípade potreby riešiť ich problémy na ubytovni, tlmočiť v prípade ochorenia u lekára atď....

Práca je na zmeny, 12 hodinové. Systém ranná, nočná, dva dni voľno.

Miesto výkonu práce Sládkovičovo, ubytovanie je zabezpečené.

Nástup ihneď !

Nástupný plat (mesačný tarifný) 843,50 € + 15 % variabilná zložka mzdy + prináležiace príplatky a bonusy (prémia za prítomnosť 80 EUR/mes.

Priemerná mzda 1150 - 1200 Euro brutto.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou. Vo svete zamestnáva niekoľko tisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

• Tlmočí výberový proces nových zamestnancov
• Tlmočí nástupné školenia nových zamestnancov
• Tlmočí základný tréning nových zamestnancov podľa štandardizovaných pracovných postupov;
• Zodpovedá za tlmočenie praktického tréning vo výrobnej hale a tlmočenie teoretických častí tréningu v učebniach;
• Zodpovedá za tlmočenie retréningu výrobných operátorov na ďalšie stroje a konštrukcie a v spolupráci s trénerom;
• Tlmočí produkčný certifikačný proces výrobných operátorov a uskutočňuje administratívne úlohy v oblasti hodnotenia tréningu;
• Zvyšuje povedomie nových zamestnancov o dôležitosti vysokej kvality produkcie, koncentrujúc sa na procesy kritické ku kvalite
• Prekladá a tlmočí produkčné a tréningové procedúry a systémy s cieľom udržať vysoký štandard výrobných aktivít, kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti;
• Je zodpovedný za efektívnu komunikáciu majstra s pomocnými pracovníkmi a operátormi ktorý nehovoria po Slovensky (odovzdanie zmeny, spätná väzba, výkonový dialóg)
• Informuje majstra o vzniknutých problémoch a pri odovzdávaní zmeny kolegu o priebehu výroby na svojej zmene;
• Flexibilne pristupuje k meniacim sa úlohám na rôznych oddelenia podľa pokynov nadriadeného;
• Dodržiava zásady 5S.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4070041  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 843,5 EUR/mesiac